logo

27.9.2014 O putovní pohár - Teplice

Napsal Staněk Miroslav.

V sobotu 27.9.2014 se konala tradiční soutěž JUDO v Teplicích O putovní pohár.

Turnaj probíhal ve dvou halách, na 5 tatami, kde se utkalo 214 judistů z 39 oddílů. Mladoboleslavský oddíl přijel na turnaj s 10 judisty. Někteří si jeli pro první bojové zkušenosti a někteří ladí formu před MČR. První vstoupil do Tepliceturnaje Matěj Kopecký a o začátku bylo jasné, že dnes chce medaili.

První zápas zvládl vyhrát za 3 vteřiny. Ve váze měl 18 soupeřů. Další zápasy úspěšně zvládl a dostal se až do finále. Finále Matěj pěkně zdramatizoval, již prohrával 0:5, ale nakonec vybojoval zlato.

Lukáš Král 3 výhry a Martin Procházka 1 výhra, hledali formu a to prostě na medaile nestačilo. Kuba Koštíř a Ondra Vágner sbírali jen zkušenosti. To Honza Turchich už pár zkušeností má a dokázal vybojovat 3. místo. Milým překvapením byl Vojta Betka, který byl na prvních závodech, první kolo ještě nevyšlo jak by mělo, prohra, ale pak přišly krásné výhry a bylo z toho 2.místo. Vašek Mistoler a Matyáš Konopka se na turnajích teprve otrkávají, ale i prohraný zápas je zkušenost. Turnaj zakončil Adam Kopecký. Za celý turnaj jednou drobně zaváhal, ale ve finále již nic nenechal náhodě a vybojoval 1. místo.