Judisté TJ AutoŠkoda absolvovali poslední turnaj v roce 2018

image příspěvek

V nejmladší kategorii U9 nastoupily Jana Pernicová a Laura Pošmurná, které si ale přijely hlavně pro první zkušenosti z většího turnaje. Jana tentokrát nebodovala, Lauře chyběla v dané kategorii soupeřka.

Štěpán Görög
Mezi soupeři v kategorii U11 se neztratil již zmíněný Štěpán Görög, který podal velmi bojovný výkon. V devítičlenné skupině prohrál jen s pozdějším vítězem a vybojoval 3. místo.
Matěj Kopecký se opět prezentoval jako pilíř týmu, takže mezi závodníky U13 nedal svým soupeřům šanci a vybojoval s přehledem 1. místo v devítičlenné skupině. Patrik Carska v boji o třetí místo prohrál kontroverzním verdiktem rozhodčích a obsadil 5. místo, stejně jako Matyáš Douša. Ondřej Procházka měl pouze jediného soupeře, což se mu díky nestandardní hmotnosti občas na turnajích stává. Tentokrát své utkání prohrál.
V kategorie U15 závodil Michal Chlupáč, který však po nemoci nebyl ještě v plné síle a nepostoupil ze skupiny. Láďa Abert bojoval statečně, ale omezovalo ho nedoléčené zranění palce na ruce, takže zůstal bez bodového zisku.