Judisté bojovali na turnajích v Semilech a Králově Dvoře

image příspěvek

8.12.2018

V sobotu 8. prosince vyjela první skupina judistů TJ Auto Škoda na turnaj do Semil. Vánoční turnaj byl pořádán jako Memoriál Ing. Věry Pelantové, nedávno zemřelé předsedkyně komise rozhodčích ČSJu. Účastníci ocenili příjemné prostředí a dobrou organizaci soutěže. Rozhodčím se dařilo nasazovat závodníky do skupin, takže nikdo nemusil jet domů po jednom prohraném zápase. Naši závodníci v jednotlivých kategoriích bojovali se střídavými úspěchy.
Kategorie přípravek: Vojtěch Černý vybojoval 2. místo ve skupině.
Kategorie U9: Jirka Horák vybojoval 3. místo,  Marek  Bubeníček nebodoval.
Kategorie U11: Jakub Černý vybojoval 2. místo a Johanka Perlíková 3. místo ve svých skupinách. Laura Pošmurná skončila na nebodovaném místě.
Kategorie U13: Ondřej Procházka vybojoval 1. místo,  Patrik Carska a Vojtěch Betka vybojovali ve svých skupinách 2. místa.  Martin Vodička nebodoval.

8.12.2018

Druhá skupina se zůčastnila v neděli 9. prosince Berounského turnaje o putovní pohár města. Pořadatel TJ Lokomotiva Beroun uspořádal tuto  soutěž ve sportovní hale Králův Dvůr. Turnaj byl velmi dobře obsazen a sjelo se na něj přes 300 předních  judistů ze 30 oddílů z celé ČR. Pořadatelé odvedli velký kus práce, turnaj byl sice dlouhý, ale organizačně velmi dobře zvládnutý.
Kategorie U9: Laura Pošmurná do závěrečných bojů nepostoupila.
Kategorie U11: Matyáš Douša zaváhal ve vyřazovacích bojích, spadl do oprav, tam jednou vyhrál, ale nestačil na letošního finalistu PČR a obsadil 7.místo
Kategorie U13: Matěj Kopecký startoval v nejpočetnější váze. V pavouku postupoval suverénně, rovněž tak v semifinále a ve finále. Zaslouženě vybojoval 1.místo.
Kategorie U15: Václav Mistoler  do závěrečných bojů nepostoupil. Ondřej Binar neměl ve své hmotnostní kategorii soupeře. Měl pouze jeden zápas ( vítězný ) mimo soutěž.

Ve sboru rozhodčích nás v sobotu i v neděli zastoupil Adam Kopecký.