logo

Vytisknout

Tři víkendové akce judistů TJ Autoškoda

Napsal Myška Jan.

Sobota 9.června

Menší skupinka se zůčastnila "Turnaje nadějí" v Kolíně, který byl určen přednostně pro začínající judisty. Adam

 

2. místa ve svých kategoriích vybojovali Matyáš Douša a Jan Vodička. Oba prohráli rozhodující zápasy velmi těsně a předvedli dobré výkony.

3. místo vybojoval po menších zaváháních Martin Vodička.

Ladistav Abert a Bohuslav Zákoucký závodili v kombinované skupině a jejich výsledky byly zařazeny mimo bodovanou soutěž. 

Druhá skupina odjela na "Český pohár"  v Chomutově, který byl určen pro starší žáky a dorost.

1.místo v kategorii dorostu, hmotnosti do 66 kg,   vybojoval Adam Kopecký, který opět prokázal výbornou formu a vysokou technickou vyspělost. Také zde všechny zápasy vyhrál před limitem a přejeme mu, aby  mu forma vydržela co nejdéle. Další naši závodníci se mu výkonností, bohužel, nepřiblížili.

5. místa získali Ondřej Binar a Kristýna Koutová.

Lukáš Král a Martin Procházka neměli svůj den a neprobojovali se na bodovaná místa. Zkomplikovali si tím účast na Přeboru ČR.

Neděle 10. června

V treningovém prostoru, plechové hale na ústředním stadioně v Mladé Boleslavi, uspořádali trenéři přípravky judistický kemp pro nejmladší závodníky.   Začátečníci z přípravky se mohli m.j. zapojit do dovednostní soutěže a taky shlédnout ukázky pokročilých technik Judo, které jim předvedli Adam Kopecký a Martin Procházka.   

přípravka  Kolín.9309