logo

Vytisknout

Letní soustředění TJ AUTO ŠKODA Ml. Boleslav 2018

Napsal Staněk Miroslav.

    Vážení rodiče dovolujeme si Vám nabídnout pro Vaše děti letní sportovní soustředění oddílu juda TJ Auto Škoda MB. Soustředění se uskuteční v rekreačním zařízení „ Penzion Podvrší „ v k.ú. obce Osečná, okr. Liberec. Jedná se o objekt, který je umístěn do malebného kousku přírody obklopený nádhernými lesy.

 

   Nástup dětí bude přímo v rekreačním zařízení dne 18.8.2018 v 15.00 hod. Odjezd je plánován na 25.8.2018 po obědě. Dopravu dětí do tábora a zpět si rodiče zajistí na vlastní náklady. Pro mladší děti je zajištěno ubytování v hlavní budově na pokojích vybavených 2,3,nebo4 lůžky. Jídelna, společenská místnost, umývárna a sociální zařízení jsou rovněž umístěny v hlavní budově. Pro účastníky soustředění je zajištěno celodenní stravování (snídaně,  oběd, svačina, večeře, pitný režim).

Cena tábora :  3.600,- Kč  - (cena za jednotlivce)

                         5.500,- Kč – (celková cena pro dva sourozence)

v ceně je zahrnuto ubytování,náklady na kuchařku, lektory a stravu

 

   Částku doporučuji uhradit přímo na pokladně TJ AŠ MB,  sídlo je v  budově sportovní haly ul. U Stadionu  1322, nebo bankovním převodem na účet u MONETA Money Bank a.s. č.ú.816400584/0600,variabilní symbol 05, (jméno plátce uveďte v avízu platby) nejpozději do 30.5.2018. V případě nemoci, nebo jiných vážných rodinných důvodů, kdy se dítě nebude moci zúčastnit soustředění, jsou rodiče dětí povinni neprodleně informovat /nejpozději 7 dní před nástupem/p. Pernicu nebo Misíka, aby mohlo být uvolněné místo doplněno náhradníkem. V opačném případě jim nebude možné poplatek vrátit. Upozorňujeme, že kapacita penzionu je cca 30+4 lůžek.

   Při nástupu na soustředění předají rodiče zdravotnici nebo ved. tábora Čestné prohlášení (ke stažení na www.judomb.cz) a kartičku pojištěnce dítěte (nebo její kopii).

   Co je třeba si přivézt? Oblečení pro hezké i deštivé počasí, plavky, přezůvky, čisté kimono (může být i starší, hlavně,aby nebylo roztrhané), poznámkový blok, psací a hygienické potřeby, jízdní kolo (nahuštěné, s použitelnými plášti, seřízené - zejména brzdy, přehazovačka a sedlo), cyklistickou přílbu a kapesné cca 200,- Kč. Program soustředění je zaměřen hlavně na výuku juda a od toho se bude odvíjet veškerá činnost.

    Upozorňujeme, že se jedná o soustředění se sportovní náplní. Přestože je zátěž úměrná věku dětí, nejedná se o zábavný tábor. I když mají děti dostatek volného času na regeneraci, je třeba zvážit, zda je dítě schopno vydržet zvýšenou fyzickou zátěž. Rovněž je třeba si uvědomit, že denně podnikáme výlety na kole cca 20 km po cyklostezce, ale i po silnici za běžného provozu!!

  Případná zdravotní omezení, jsou nutná předem konzultovat se zdravotníkem nebo ved. tábora.

  Při závažném porušení kázně bude dítě ze soustředění vyloučeno, bez nároku na vrácení uhrazeného poplatku za pobyt na soustředění.

 Další informace je možno získat přímo na tréninku u p. Pernici (tel. 603825751). Nejpohodlnější trasa do místa soustředění : Z Ml. Boleslavi po silnici 1/10 směrem na LB, Hodkovice n.Mohelkou, odbočit na Český Dub a potom směr Osečná. Vzdálenost cca  50 km.

Nedoporučujeme, aby děti měly s sebou mobil. telefony a jiné cennosti!!!

 

 

                                                                                         Předseda  odd. judo TJ AŠ MB

                                                                                                      Miroslav Staněk