logo

Vytisknout

JUDISTÉ TJ AutoŠkoda vyjeli na první turnaj po letních prázdninách.

Napsal Myška Jan.

Po letním soustředění vyjeli judisté na 4. kolo Polabské ligy do Nového Bydžova, aby si vyzkoušeli formu po delší odmlce v závodění.  Většina z nich už nastoupila ve vyšších váhových kategoriích a až na některé vyjímky se vedlo mladým judistům velmi dobře.IMG 4704

Polabská liga už není jenom regionální soutěž v Polabí. Sjela se sem celá republika, od západu po Brno, od Kaplice po Liberec a ještě navíc judisté z Polska. Judisté  AŠ skončili ze 42 oddílů  na 11. místě.

Kategorie U11:

1.místo vybojoval Štěpán Görög, když ve všech utkáních předčil své soupeře aktivním přístupem k zápasení. 

5.místo získal Jakub Černý, který tentokrát nestačil na soupeře z treningových středisek z Prahy a Liberce.

Kategorie U13:

2.místo vybojoval Matěj Kopecký, který měl početně obsazenou a vyrovnanou skupinu, v níž nikdo nezůstal bez porážky.  Matěj prohrál ve finále se soupeřem, kterého předtím ve vyřazovacích bojích porazil.

3. místo v početné konkurenci vybojoval  Matyáš Douša,  před ním se umístili  soupeři z treningových středisek z  Vršovic a Čáslavi. Ondřej Procházka skončil v menší skupině rovněž třetí. 

Kategorie U15:

2.místo vybojoval v nepočetné skupině Ondřej Binar.

3.místo  vybojoval Lukáš Král, když před ním se umístili soupeři z treningových středisek z USK Praha a Liberce.

Michal Chlupáč a Bohumil Zákoucký se do finálových bojů neprosadili. U  Bohouše Zákouckého šlo hlavně o  získání zkušeností, protože to byl jeho první větší turnaj.

 

Svoji premiéru si odbyl Adam Kopecký v roli rozhodčího a zvládl svou úlohu velmi dobře, soudě podle reakce jeho kolegů rozhodčích, ale i trenérů a veřejnosti.

IMG 3575      DSC 3253