logo

Vytisknout

Judisté TJ AutoŠkoda bojovali o víkendu na třech frontách.

Napsal Myška Jan.

Sobota: 

3. ročník ŘÍČANY CUP pro kategorie U9 a U11:

V prvním dnu startovali naši nejmladší závodníkci Jiří Horák, Hynek Švec, Ondřej Škatula a Jan Vodička. Především pro Jirku a Hynka to byla první zkušenost, protože vstoupili do turnaje prakticky rovnou z přípravky.ricany

Nicméně  soupeřům nikdo z našich nedal nic zadarmo, ale na postup ze skupin to zatím nestačilo. Věříme, že získané zkušenosti se jim časem zůročí v dalších turnajích.

Semifinále I.dorostenecké ligy v Čáslavi: 

Za Mladou Boleslav hostoval v domácím výběru  Adam Kopecký.  Musil dvakrát startovat o jednu hmotnostní kategorii a jednou dokonce o dvě výše, kvůli zranění standartního člena týmu. V úvodu přišla prohra se silným USK Praha a pak i s Olomoucí.   Po výhře nad favorizovaným týmem Litoměřic přišla další prohra s Brnem, ale na závěr cenné vítězství nad Libercem. Adam přispěl týmu třemi vítěznými zápasy. Zvláště cenná byla vítězství nad  soupeřem, který byl o dvě váhy výše a nad reprezentačním kolegou - účastníkem ME dorostenců. 

Neděle: 

3. ročník ŘÍČANY CUP pro kategorie U13, U15, U18:

Kategorie U13 byla nominační soutěží  pro postup na Přebor ČR.

1.místo: a cenné postupové body získali Jan Bauer  a  Ondřej Binar.  Především Honza vybojoval krásné zápasy, ale vítězství ho stálo hodně sil.  Ve finále mu rozhodčí mylně prodloužili zápas nad předepsaný limit. 

3.místo: vybojovali  Matěj Kopecký a Vojtěch Betka.   Matěj měl tradičně nejobsazenější váhu a  postupoval celkem snadno  až do semifinále. Tam svedl urputný boj, kdy získal nejprve hodnocení wazaari. Poté však rozhodčí svůj výrok odvolali a naopak Matěje potrestali "shido"  za údajně nedovolenou techniku provedení. Ve zbylém čase už Matěj ztrátu nedohnal. V opravách ale už nezaváhal.  Vojtěch Betka získal 3.místo v méně početné skupině, ale výkonem poněkud zůstal za očekáváním.

Patrik Carska, Martin Vodička se neprosadili a vypadli v základních kolech.  Matyáš Douša rovněž těsně nepostoupil na skóre ze skupiny.

Kategorie U15:

2.místo: vybojoval Michal Chlupáč, který si spravil náladu za nepříliš úspěšné vystoupení v minulém týdnu v Brně. Postupoval suverénně až do finále, kde ho menší chyba odsoudila na druhé místo.

Ladislav Abert a Václav Mistoler se neprosadili a vypadli v základních kolech. 

Kategorie U18:

5.místo získal Ondřej Vágner. Zaznamenal jedno vítězství a konečné umístění odpovídá výpadku v závodění i v treningu. 

Adam Kopecký byl v roli rozhodčího a počínal si bezchybně.

ricany1   caslav   ricany2