Vytisknout

Podzimní turnaj 2018 - Děčín.

Napsal Myška Jan.

Menší skupina judistů TJ AutoŠkoda odjela na "Podzimní turnaj 2018" do Děčína.

Nejmladší závodníci sbírali první zkušenosti, ale zkušenější dosáhli  na stupně vítězů v následujících kategoriích:

Skupina Děčín

Mláďata U9:

Vojtěch Černý zatím na zkušenější soupeře nestačil a skončil ve skupině poslední.

Mláďata U11:

Jakub Černý, jeho bratr, již uplatnil své zkušenosti a vybojoval 1.misto ve své skupině.

Laura Pošmurná,  jako jediná dívka ve skupině se dokázala prosadit i proti klukům a vybojovala 3. místo

Johana Perliková, rovněž měla ve skupině  samé kluky, přesto vybojovala 3. místo.

POZN: v kategoriích U9 a U11 mohou startovat chlapci společně s děvčaty.

Dorostenci U18:

Martin Procházka všechny své zápasy ukončil před časovým limitem a s přehledem vybojoval 1. místo.

Ondřej Vágner měl málo početnou skupinu, ale zkušenější soupeře ( 2. KYU ). Přesto vybojoval 1.místo.

V sobotu vyvrcholilo v Brně finále I.dorostenecké ligy:

Zůčastnilo se ho 6 družstev, která postoupila do finálové skupiny. Stejně početná sestupová skupina se utkala týž den ve sportovní hale Naparia v Hranicích. Již třetí sezonu úspěšně hostuje za jedno z postupujících družstev, Judo ZŠ Sadová Čáslav, náš dorostenec Adam Kopecký. Družstvo skončilo ve finále na 5. místě.  Adam, na fotografii druhý zprava, vyhrál všechny své zápasy před časovým limitem, přestože startoval o jednu hmotnostní kategorii výše.