logo

Vytisknout

3. kolo Samurajské katany 8 medailí pro mladoboleslavské JUDO

Napsal Staněk Miroslav.

AdamKopecky1Mladoboleslavskému oddílu JUDO a 5. ZŠ se podařilo 27.10.2012 uspořádat závěrečné kolo Samurajské katany. Této prestižní soutěže se zúčastnilo 160 bojovníků JUDO z 13 oddílů včetně mladoboleslavského. Adam Kopecký a Martin Procházka tradičně podali špičkový výkon a došli si pro zlaté medaile ve svých kategoriích. V jejich stopách šli nováčci Patrik Medáček a Michal Chlupáč, kteří svým bojovným přístupen k jednotlivým zápasům dosáhli také na kov nejdražší. Michal Horák, Lukáš Čapek a Petr Forster ztratili jeden zápas a získali tak stříbrné medaile. Na 3. místě a skončil Petr Forster. I když byl na závodech, aby získal zkušenosti, dokázal se prosadit a odnesl si po zásluze bronz. Tyto medaile nakonec posunuli mladoboleslavský oddíl na 4. místo v hodnocení oddílu. Velkou zásluhu na kvalitě soutěže měl jistě celý organizační tým. Ukázali jsme, že dokážeme zajistit soutěž na 3 tatami a to nám dává naději do budoucna. Doufáme, že ostatní JUDO kluby byly spokojeny a rády se vrátí na mladoboleslavské zápasiště poměřit síly a schopnosti.