2. zlaté pro mladoboleslavské JUDO

Napsal Staněk Miroslav.

O víkendu vyrazili mladoboleslavští judisté na dvě soutěže.
Luká 1
Na 20. ročník memoriálu Benešova, kam přijelo další 30 oddílů a přivezlo 250 bojovníků. Na tomto turnaji se nejlépe vedlo Matěji Kopeckému, který vyhrál všechny své zápasy a vybojoval si zlatou medaili. Michal Chlupáč si došel pro bronz. Adam Kopecký postoupil jasně ze skupiny, ale pak si situaci zkomplikoval a vypadl z finálového boje.

Své 3. místo potvrdil krásným hodem a ukončfením zápasu po 6 vteřinách. Na tomto turnaji si svou smůlu vybral Martin Procházka, který nešťasně vypadl ze soutěže v prvním vyřazovacím zápase.

Na Pohár starosty města Sušice vyrazil Lukáš Král. Turnaje se zúčastnilo 140 judistů z 12 oddílů. Lukáš potvrdil svou aktuální formu a všechny své zápasy na zemi i v postoji vyhrál před časovým limitem. Vystoupal tak na stupeň nejvyšší a dovezl další zlatou pro mladoboleslavské JUDO.

Všem závodníkům a rodičům děkujeme za vynikající reprezentaci mladoboleslavského oddílu JUDO a přejeme další zasloužená vítězství za tvrdou práci na trénincích i fyzickou přípravu mimo.