Podještědské novoroční poprání

image příspěvek

Kategorie U9:

Jakub Bednář měl pouze jednu soupeřku ( zde smějí startovat dívky i chlapci dohromady ) v hmotnosti do 34,5 kg, kterou celkem snadno porazil.

Kategorie U11:

Marek Saska se proti žádnému ze svých tří soupeřů nedokázal prosadit a skončil v hmotnosti do 35,5 kg mimo stupně vítězů. Kateřina Ondrášková porazila obě své soupeřky v hmotnosti do 30,8 kg  před limitem a vybojovala 1. místo Karolína Roučková tentokrát neměla ve stejné skupině s Katkou svůj den. Oba zápasy prohrála, ale brala 3. místo. Adam Ouřada v hmotnosti do 32,5 kg předvedl výborný výkon i psychickou odolnost.  V prvním zápase už prohrával na wazaari, ale přesto stačil utkání otočit a ukončit ho před časovým limitem. S dalšími třemi soupeři už si poradil hladce a vybojoval 1. místo.

Kategorie U13:

Hynek Švec prokázal bojovného ducha a v prvním utkání udolal svého soupeře v "golden score".  Takticko-technické chyby ve druhém zápase ho odsunuly na  2. místo v hmotnosti do 38 kg. Laura Pošmurná měla pouze jednu soupeřku v hmotnosti do 34,4 kg a skončila za ní na 2. místě. Eliška Šubrová porazila svou první soupeřku za 5 sekund, druhou za 6 sekund a vybojovala 1. místo v hmotnosti o 40 kg.