Články

Honza opět stříbrný na MČR veteránů

image příspěvek

V sobotu 25. 9. 2021  se konalo tradiční mezinárodní Mistrovství ČR veteránů a do Prahy přijelo celkem 107 závodníků z Česka, Slovenska, Ukrajiny, Polska, Rakouska a Belgie.

Mladoboleslavský oddíl reprezentovali 4 trenéři a děti tentokrát fandily. Nejlépe se dařilo Janu Ondráškovi, který vybojoval v kategorii M2 váha -81kg stříbro. Pavla Pošmurná, Jaromír Perlík a Pavel Svoboda se ve svých věkových a váhových kategoriích neprosadili, ale bojovali se ctí a vášní a jsou namotivováni do dalších tréninků.

 

Děti vyrazily v sobotu a v neděli na 7. ročník Mělnického poháru s mezinárodní účastí.

V soboru v kategorii U11 Vybojoval Jiří Horák 2. místo, Jakub Bednář 3. místo, Marek Saska 4. místo. Hynek Švec v nejobsazenější kategorii měl smolný den a ani Jan Bruner nebodoval.

V neděli v kategorii U15 se nedařilo jediné zástupkyni mladoboleslavského oddílu Elišce Šubrové. Eliška nasbírala cenné závodní zkušenosti a chuť do další přípravy.

Číst více

6 zlatých, 2 stříbrné, 3 bronzové

image příspěvek

18.9.2021 probíhal Přebor Středočeského kraje v Kolíně, další ze série nominačních turnajů na Přebor České republiky. Bylo důležité nasbírat body pro nominaci a pořadí v ranking listu, ale mladoboleslavští judisté překvapili chutí po vítězství a bojovností. Zde jsou výsledky jejich snažení.
Kategorie U 11
Saska Marek, váha 43,2kg získal 3.místo
Horák Jiří, váha 35,9kg všechny zápasy ukončil před časovým limitem, 1. místo
Bednář Jakub, váha 39 kg, vybojoval rovněž 1. místo
Hryniak Aleksandr, váha 38,6kg vybojoval 2. místo
Kategorie U15
Eliška Šubrová, váha 40kg, brala 1. místo
Matyáš Douša , váha -66kg vybojoval 3. místo
Kategorie U13
Laura Pošmurná, váha 44kg, vybojovala stříbro, jeden ze zápasů zvítězila za 7 vteřin technikou tai otoshi.
Johana Perlíková, váha 40kg, nekompromisně vítězila před časovým limitem, 1. místo
Kateřina Ondrášková, váha 48kg, v nejobsazenější kategorii rovněž všechny zápas skončila před časovým limitem, dobrá byla i v technikách držení v boji na zemi, tedy 1. místo
Tobiáš Říha, váha 34kg, teprve sbírá soutěžní zkušenosti a v turnaji nebodoval.
Hynek Švec, váha 46kg, nejobsazenější chlapecká kategorie, kde Hynek nikomu nedal šanci, všechny zápasy ukončil před časovým límitem a získal 1. místo
Jan Brunner, váha plus 66kg, s vysokým nasazením vybojoval 3. místo
Eliška Šubrová a Matyáš Douša ještě hostovali v zápasech smíšených družstev, kde se ctí reprezontovali mladoboleslavské judo.

Číst více

Adam Kopecký - bronz z ME Juniorů

image příspěvek

V pátek 10.9.2021 vybojoval Adam Kopecký bronz na Mistrovství Evropy JUDO Juniorů v Luxemburgu. V 18 letech ve váhové kategorii – 81kg, je to fantastický výkon a zlepšení. Na ME 2020 skončil na 5. místě. Cesta k tomuto úspěchu nebyla jednoduchá. Složitou přípravu v pandemické době zvládl národní tým na výbornou. A jak probíhal turnaj? ME se zúčastnilo 43 zemí, 351 judistů z toho 210 juniorů a 31 v Adamově váze. Adam vyhrál svou skupinu, nejdříve porazil v golden score Belgičana, pak v závěru zápasu porazil Moldavce. Ve čtvrtfinále si poradil se Švýcarem, kdy ustál jeho útok a využil tlaku soupeře ve svůj prospěch. V semifinále se Adam nechal smolně chytit na zádech a podlehl Francouzovi. V boji o bronz se Adam ujal vedení zápasu úspěšnou technikou Tomoe Nage, kterou se mu podařilo zopakovat ještě v závěru zápasu a porazil Fina.

Matěj Kopecký, dorostenec -55kg prvním rokem a mladší bratr Adama, bojoval v sobotu v Brně na Českém poháru – Mizuno Cup, kam přijelo 109 klubů Evropy a soutěžilo 556 závodníků. Matěj jich měl ve váze 33. První kolo měl Matěj volný postup, ve druhém kole zdolal borce z Veselí Nad Moravou a ve třetím pak judistu z Teplic v nastaveném čase. Ve čtvrtém kole Matěj podlehl Maďarovi. V opravách ještě Matěj porazil soupeře z Děčína, ale ve finále oprav nestačil na zkušeného rakouského borce a tak vybojoval hezké 7. místo. Oddílový kolegové Lukáš Král a Jan Bauer neprošli vyřazovacím kolem a v turnaji skončili.

Číst více

Krajské přebory - kvalifikace PČR

image příspěvek

V sobotu 4. 9. 2021 se v Čáslavi konala kvalifikační soutěž Středočeského kraje na Přebory České republiky pro starší žáky, kde zazářil Matyáš Douša. Matyáš porazil všechny 4 soupeře před časovým limitem. Vybojoval zlato a cenné body do kvalifikace.
V neděli 5. 9. 2021 probíhal v Čáslavi krajský přebor a kvalifikace na PČR pro mladší žáky. I po vynucené pauze se našim mladším žákům podařilo vybojovat 2 stříbrné a 2 bronzové medaile a body do kvalifikace. A jak se judistům dařilo?
Jan Brunner + 66kg, , - 2 výhry, 1 prohra, nakonec z toho bylo 3.místo
Tobiáš Říha– 34kg, teprve na druhém turnaji vybojoval jedno vítězství a 6. místo
Švec Hynek - 46kg, ve druhém vítězném zápase předvedl krásnou techniku a soupeře porazil za 10s. pak dvě prohry a celkově 6. místo
Ondrášková Kateřina - 48kg, 2 výhry před časovým limitem a jedna prohra, vybojovala 2. místo
Perlíková Johanka - 40kg, z vyřazovací tabulky postoupila z 1. místa o postup do finále přišla těsná prohra a celkově vyhojovala 3. místo
Pošmurná Laura -40kg, také postoupila ze své vyřazovací tabulky z 1. místa, pak vyhrála souboj o postup do finále. Ve finále museli nakonec rozhodnou po nevyužitém golden score rozhodčí a Laura si odnesla stříbro.

Číst více

Adam Kopecký startuje na JUNIOR EUROPEAN JUDO CHAMPIONSHIPS 2021

image příspěvek

Od 9. – 11. 9. 2021 se bude konat Mistrovství Evropy JUDO juniorů v Luxemburgu. ( sledovat on-line https://www.ijf.org/competition/2197/tv_news_info) Porovnat svoje bojové dovednosti přijede 363 judistů z 43 zemí. Adam Kopecký bude mít 31 soupeřů ve váhové kategorii -81kg. Po sérii příprav s národním týmem Adam startuje z 58. místa  světového ranking listu.

Držíme palce do dalších zápasů.

Číst více

Sportovní soustředění

image příspěvek

Tradiční sportovní soustředění v penzionu Podvrší byla trefa a připravilo mladé judisty na vrchol sezóny 2021.

Číst více

Nábor dětí na JUDO

image příspěvek

Oddíl JUDO TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s. s více jak 50tiletou tradicí provádí nábor dětí celý školní rok. Nikdy není pozdě začít a JUDO nabízí příležitost pro všechny. Nezáleží na typu postavy, JUDO má techniky pro všechny typy. Radost z pohybu, rozvoj motoriky, obratnosti, rychlosti, vytrvalosti, disciplíny, soutěživost je jen pár z dovedností, které si u nás Vaše děti osvojí a jistě se shodneme, že to se jim v životě neztratí.

Nechte své děti vyzkoušet JUDO v pondělí nebo středu od 16:00 do 17:00. Pod vedením certifikovaných trenérů s dlouhodobou zkušeností práce s dětmi. Můžete se přijít podívat i na trénink od 18:00 do 19:30 abyste viděli, co vše se mohou vaše děti naučit.

Kde: Plechová hala na ústředním stadionu Mladé Boleslavi, vstup z Havlíčkový ulice


Takto začínal i dvounásobný mistr světa a olympijský vítěz Lukáš Krpálek. V našem oddíle aktuálně máme dorosteneckého mistra Evropy a světa Adama Kopeckého.


Co si vzít s sebou: tepláky a triko s dlouhým rukávem, pantofle na přezutí a neslazené pití. Dvě hodiny před tréninkem nejíst, dobrou náladu.


Těšíme se na Vás a Vaše děti, vždy je to o spolupráci.

Číst více

Letní soustředění judistů TJ AŠ MB 2021

image příspěvek

1. nakládání tatami 14.8. v 11.00 hod, plechová hala na ustředním stadionu MB, vstup z Havlíčkový ulice

2. rodiče mohou přivézt děti na místo nejdříve v 15.00 hod. 

3. Pozor, v roce 2021 bude soustředění bez jízdních kol s důrazem na JUDO.

 

...iž tradiční letní sportovní kemp, pro rychlý návrat do formy a příprava na druhou půlku judistické sezóny. Všeobecný rozvoj a koordinace pohybu, rychlost i vytrvalost a další nutné zbraně každého bojovníka , dynamika a taktika. To vše pod vedením zkušených trenérů v nádherném prostředí a přátelské atmosféře. 

Číst více


Aktuálně

Tréninky

Kdo Pondělí / Středa
Přípravka 1 16 - 17:30
Pokročilí 3 18 - 19:30
   
Kdo Úterý / Čtvrtek
Začátečníci 2 16 - 17:30
Pokročilí 2 17:30 - 19

 

Členské příspěvky

Platí se v září na školní rok 4000,- , jednotlivci, 6000,- , sourozenci

1. Platba odd. příspěvků, dvě možnosti
a)  osobně na sekretariátu TJ Auto Škoda, vestibul Městské sportovní haly, naproti 
      Kauflandu, U stadionu 1322, pracovní doba UT a ČT 9.30 - 12, 13 - 15.30
b) převodem na účet : č.1336363002/5500, VS - 5, v informaci pro příjemce uvést    
     (jméno plátce / dítě které chodí na judo, nikoliv rodič)

POZOR nový účet od 1. 3. 2019

Poplatky za zkoušky

Žádost (ústně) se podává vlastnímu trenérovi.

Trenér se dohodne se zkušebním komisařem.

Posuzuje se splnění podmínek interního zkušebního řádu.

Po vykonání zkoušky se hradí poplatek na účet oddílu.

6. - 3. KYU 150,- Kč

2. - 1. KYU 300,- Kč

Oddíl zajistí a zaplatí zápis do Centrální evidence ČSJu.

Zbytek penět je použit na povinná školení zkušebních komisařů a trenérů.

Zkoušky na mistrovské stupně (DAN) se řídí ekonomickými směrnicemi ČSJu.

Kde nakoupit KIMONO?

Kimono není jen sportovní dres. Kimono dává dětem pocit výjimečnosti a probouzí v nich bojovníka. Úkolem trenéra je pak všechny pocity formovat správným směrem. Ikona mladoboleslavského JUDO Adam Kopecký je ambasador značky Ippon Gear a i vaše děti mají možnost trénovat a závodit v těchto kimonech. Nabídku si můžete prohlédnout zde Na nákup lze uplatnit klubovou slevu. Po vybrání kimona, kalhot a pásku, případně doplňků pošlete odkazy a doručovací adresu na stanekmi@gmail.com 

Např.
Kimono velikost 100 https://www.sportecas.cz/ippon-gear-beginner-kimono-judo-detske/
Pan Petr Novák
U stadion 957
Mladá Boleslav 293 01

Já za vás provedu objednávku se slevou. Zašlete mi váš telefon. Můžeme se domluvit na způsoby doručení , Česká pošta, Uloženka, a způsobu platby, dobírka, převodem.

Postupový klíč 2021

Pravidla pro postup na mistrovské soutěže 2021

Rozpisy uzavřených krajských soutěží 4.,5. a 18.9.2021