Články

Adam Kopecký mistr Evropy,

image příspěvek

Adam Kopecký, dorostenecká světová jednička -73kg, měl na ME (Casdet European JUDO Championship )ve Varšavě, postup v prvním kole volný, ve druhém kole porazil Belgičana Jarne Duycka, ve třetím kole porazil Bulhara Genadi Burdinyashki a na vítězství ve skupině porazil Turka Mahmut Ozgurbuz. V semifinále narazil na těžký odpor Ázerbájdžánce, Adam po dlouhé době v zápase prohrával, ale rychle skóre vyrovnal na závěr zápasu přidal další wazari a vybojoval postup do finále. Ve finále narazil na známého Itala Luigi Centracchio. Adam šel od začátku útočně a na třetí tomoe-nage získal první wazari, druhé wazari přidal z kontrachvatu ko soto gake a vybojoval tak titul mistra Evropy. Je to největší dorostenecký úspěch nejen pro mladoboleslavský oddíl, ale celý Český svaz JUDO. GRATULUJEME Adame.

Číst více

Olympiáda Dětí a Mládeže den první.

image příspěvek

Matěj Kopecký a Lukáš Král z mladoboleslavského oddílu JUDO reprezentují Středočeský kraj na ODM. První den olympijských her ve vyřazovacích bojích se středočechům podařilo porazit Karlovarský kraj, pak následovala smolná prohra s Jihomoravským krajem a nakonec senzační výhra nad Plzeňským krajem. Středočeští judisté si zajistili postup do finálové skupiny. Držíme palce do bojů o medaile.

Číst více

OH a ME klepe na dveře

image příspěvek

A je to tady, jeden z vrcholů sezóny pro reprezentanty mladoboleslavského oddílu JUDO se blíží.

Starší žáci Matěj  Kopecký a Lukáš Král si vybojovali účast na Olympiádě dětí a mládeže v Liberci ve dnech 23-28.6.2019. Reprezentovat budou Středočeský kraj a do dějiště her se přesouvají již tuto neděli, kdy bude slavností zahájení.

 O pár dní později odlétá mladoboleslavský judista Adam Kopecký do dějiště ME dorostu, které se koná 27-29.6.2019 v polské metropoli Varšavě. Poslední dny přípravy strávil Adam v Chorvatsku. Svou účast si vybojoval v první polovině roku 2019, kdy dokázal nasbírat do WRL úctyhodných 300 bodů a na šampionát odlétá jako nasazená jednička.  Po skončení ME nebude český reprezentant odpočívat, v polovině července ho čeká další významný vrchol jeho JUDO kariéry EYOF (European Youth Olympic festival) 2019 v ázerbajdžánském Baku, kde je opět nasazený jako světová jednička.

Držíme mladoboleslavským judistům palce a fandíme

Číst více

Matěj Kopecký - Bronz na Solanin Cup 2019

image příspěvek
V pátek 14. 6. 2019 odcestoval Matěj Kopecký společně s výběrem Středočeského kraje na poslední prověrku před Olympiádou mládeže do Polska Nova Sol na Solanin Cup 2019 "Young Europe" , kde startoval ve váze, ve které bude soutěžit na Olympiádě MU42kg v kategorii U14. Nejobsazenější váha, cca 30 judistů. Turnaj je oblíben po celé Evropě a světě, přes 800 judistů, 24 národností, 3 kontinenty (nechybělo Japonsko, Gruzie, Azerbajdžán, Kazachstán, Indie, Srí Lanka a zbytek Evropy), 8 tatami.
Matěj hned na úvod prohrál s Kazachem, ale ten ho vytáhl do oprav, kde postupně porazil Rakušana, pak Poláka, Poláka a Švýcara a bylo z toho nádherné 3.místo a medaile přes celou dlaň, poté následoval kemp
Patronem akce bylo několik olympijských vítězů, takže akce jako hrom...
Číst více

1. liga mužů

image příspěvek

v sobotu 15. 6. 2019 se konalo 2. kolo 1. ligy mužů. Ve Vršovicích soutěžila skupina A. Martin Procházka, věkem ještě dorostenec, byl nejmladším závodníkem libereckého družstva. Všechny tři zápasy, do kterých nastoupil , vyhrál, získal tím cenné body a pomohl Liberci k 3.místu v tomto kole ligy.

Číst více

5 zlatých, 3 stříbrné a bronz z Berouna

image příspěvek

v sobotu 8. června se konal turnaj ve Sportovní hale Králův Dvůr, pro mládežnické kategorie U9 až U15. Z toho kategorie mladších žáků MU13 byla kvalifikační soutěží pro postup na Přebor ČR 2019. Oddíl JUDO TJ AŠ Mladá Boleslav vyslal na tuto soutěž 13 chlapců a děvčat a obsadil všechny vypsané kategorie.

Kategorie U9:
Kateřina Roučková po dvou vítězstvích a jedné prohře vybojovala 2. místo 
ve skupině do 27 kg. 
Jakub Bednář zaznamenal jedno vítězství a získal 3. místo ve skupině do 30 kg.

Kategorie U11:
Laura Pošmurná ve skupině do 27 kg nebodovala.

Kategorie U13:
Matyáš Douša ve skupině do 46 kg a Ondřej Procházka ve skupině do 30 kg vybojovali oba 1. místa a získali maximum bodů z tohoto kola do Ranking listu. Štěpán Görög po jednom vítězství a dvou prohrách skončil na 5. místě. Eliška Šubrová a Maruška Abertová neměly ve své skupině do 36 kg žádné další soupeřky a podělily se o 1. a 2. místo.

KategorieU15: 
Matěj Kopecký i Lukáš Král startovali oba o jednu hmotnostní kategorii výše. Ve skupině do 42 kg vybojoval Matěj 1. místo a ve skupině do 55kg vybojoval Lukáš 2. místo. Bohouš Zákoucký měl pouze jednoho soupeře, kterého ve dvojzápase dvakrát porazil. Měně úspěšní byli Ladislav Abert a Erik Wertheimer, oba skončili bez bodového zisku. 
Ve sboru rozhodčích nás reprezentovali Martin Procházka a Adam Kopecký.

Číst více

V Benešově se konalo Krajské mistrovství Středních Čech

image příspěvek

Za náš oddíl se těchto závodů zúčastnila pouze Laura Pošmurná, v kategorii U 11. V tabulce bojovalo 6 závodnic. Laura i přes drobné zranění kolene dokázala vybojovat 3.misto.

Bojů v kategorii žen se zúčastnila naše trenérka Pavla Pošmurná. Ve své váze neměla soupeřku, nastoupila proto ve vyšší váze a závodila mimo soutěž. 

V kategorii mužů nastoupil do bojů Martin Procházka. Ve své váze měl jediného soupeře, kterého 2x porazil a ziskal tak 1. místo. 

Součástí Krajského mistrovství byla i soutěž družstev mužů. Martin Procházka nastoupil za Benešov a svojí vyhrou přispěl k celkovému vítězství družstva Benešova nad družstvem Kralup.

 

Ve sboru rozhodčích náš oddíl reprezentoval Adam Kopecký.

Číst více

2.kolo dorostenecké ligy 2019

image příspěvek

Martin Procházka hostoval v JC v Liberci. Skupina A, kam Liberec spadá, se tentokrát sjela do Prachatic. Martin svými třemi výhrami přispěl k celkovému vítězství libereckého dorosteneckeho družstva ve skupině.

Adam Kopecký  a Václav Vaněk startovali v barvách Čáslavi. Adam vyhrál všechny zápasy před časovým limitem a Vašek pomohl dvěma výhrami k vítězství Čáslavi v tomto kole. Po součtu obou kol ale tým Čáslavi do finálové skupiny nepostupuje.

Číst více


Aktuálně

Tréninky

Kdo Pondělí / Středa
Přípravka 1 16 - 17:30
Pokročilí 3 18 - 19:30
   
Kdo Úterý / Čtvrtek
Začátečníci 2 16 - 17:30
Pokročilí 2 17:30 - 19

 

Členské příspěvky

Platí se v září na školní rok 2800,- , jednotlivci, 4500,- , sourozenci

1. Platba odd. příspěvků, dvě možnosti
a)  osobně na sekretariátu TJ Auto Škoda, vestibul Městské sportovní haly, naproti 
      Kauflandu, U stadionu 1322, pracovní doba UT a ČT 9.30 - 12, 13 - 15.30
b) převodem na účet : č.1336363002/5500, VS - 5, v informaci pro příjemce uvést    
     (jméno plátce / dítě které chodí na judo, nikoliv rodič)

POZOR nový účet od 1. 3. 2019

Poplatky za zkoušky

Žádost (ústně) se podává vlastnímu trenérovi.

Trenér se dohodne se zkušebním komisařem.

Posuzuje se splnění podmínek interního zkušebního řádu.

Po vykonání zkoušky se hradí poplatek na účet oddílu.

6. - 3. KYU 150,- Kč

2. - 1. KYU 300,- Kč

Oddíl zajistí a zaplatí zápis do Centrální evidence ČSJu.

Zbytek penět je použit na povinná školení zkušebních komisařů a trenérů.

Zkoušky na mistrovské stupně (DAN) se řídí ekonomickými směrnicemi ČSJu.

Regionální výběr žactva 2019

Kritéria ČSJu pro RVŽ

  1. umístění do 7.místa na PČR
  2. výsledky motorických testů U15 pod 2,2
  3. doporučení trenéra RVŽ

Celorepublikové soustředění juda:

TS RVŽ Čechy Teplice: 8.-10.3.
VT RVŽ Teplice: 21.-26.7.
VT RVŽ Hranice: 11.-16.8.
VT RVŽ Brno: 16.-17.9.
TS RVŽ Čechy Plzeň 6.-8.12.

Letní soustředění 2019

...iž tradiční letní sportovní kemp, pro rychlý návrat do formy a příprava na druhou půlku judistické sezóny. Letní soustředění