Články

Nejúspěšnější sportovec Středočeského kraje roku 2019 ZRUŠENO

image příspěvek

Tímto bychom Vás chtěli informovat o tom, že vyhlášení Nejúspěšnějšího sportovce Středočeského kraje roku 2019 proběhne historicky poprvé formou velkého živého přenosu!

Dnešní doba přináší nové výzvy a tak jsme velkou výzvu přijali i v naší anketě.????

Livestream sledujte spolu s námi už ve čtvrtek 24.9.2020 od 18:00 ⏰ na našich webových stránkách www.nejuspesnejsisportovecroku.cz/zive

Číst více

Tréninky pokračují

image příspěvek
Národní Sportovní Agentura pomohla definovat pravidla pro tréninky a soutěže v této složité době s ohledem na bezpečnost a zdraví sportovců.
Číst více

Adam Kopecký zlato z Teplic

image příspěvek

O víkendu 19. - 20. 9. 2020 

S ohledem na nepříznivou epidemiologickou situaci v ČR se rozhodla Evropská unie juda zrušit Evropský pohár kadetů v Teplicích. Vedení ČSJu se rozhodlo pozměnit formát tohoto turnaje na Mezinárodní turnaj dorostu a juniorů, který se tak stal otevřeným pro české závodníky a judisty z Polska. V sobotu náš oddíl reprezentoval Lukáš Král v dorostenecké kategorii, ale bohužel vypadl ve vyřazovacích bojích. V neděli nastoupili junioři. Nejdříve Martin Procházka, který se dostal až k boji o 3. místo, ale zde narazil na zkušeného borce, kterému podlehl a bral tak hezké 5. místo. Nakonec Adam Kopecký musel na své cestě porazit několikanásobného mistra ČR a ve finále si musel poradit se zkušeným polským reprezentantem, který je aktuálně 36. ve světovém juniorském žebříčku. Adamovi se ve finále podařilo zvítězit z prvního nástupu a ostřejší akce do 15s. 

Číst více

Matěj Kopecký vybojoval bronz

image příspěvek

O víkendu 12. -13. 9. proběhla nejvyšší soutěž JUDO, Český pohár – Brno Open. V sobotu soutěžil za mladoboleslavský oddíl dorostenec Lukáš Král a do bojů za muže nastoupil ještě junior Martin Procházka. Bohužel se jim nepodařilo urvat žádné body a skončili bez umístění. Celkem startovalo 91 mužů a 224 dorostenců. V neděli startovali starší žáci, kteří sbírali body pro nominaci na Přebor České republiky. Celkem soutěžilo 254 starších žáků. Procházka Ondřej vstoupil do soutěže výhrou, kde zdolal soupeře za 1:34, ale v následných bojích už se mu nedařilo. Stejně postupoval i  Matyáš Douša, 1. zápas zvládl za 1:33, ale následná prohra ho vyřadila, Jan Bauer smolně vypadl v 1. kole.  Matěj Kopecký, měl v kategorii – 50kg celkem 37 soupeřů, probojoval se až do semifinále, kde podlehl borci z USK Praha. V náročném zápase o 3. místo, který šel do golden score, Matěl zabodoval v 6. minutě a vybojoval bronz. Matěj se výrazně posunul v Ranking listu a vybojoval si účast na PČR.

Číst více

Nominace U13 v Čáslavi

image příspěvek

V neděli 6.9.2020 proběhla v Čáslavi uzavřená soutěž o postup do Krajského přeboru kategorie U13. Naši si nepřivezli optimální formu a získali jen málo bodů do Ranking-listu.
Tomáš Pospíšil zápasil v šestičlenné skupině a nelze mu upřít snahu i bojovnost. To ale na soupeře nestačilo a Tomáš skončil bez bodového zisku.
Hynek Švec prohrál první utkání i další utkání v opravách na ippon. Přes bojovný výkon skončil bez bodu.
Maruška Abertová skončila třetí v čtyřčlenné skupině a do finalových bojů nepostoupila. Jediné vítězství ve skupině získala na Ippon, technikou Tani-otoschi.
Eliška Šubrová prohrála dvě utkání ve skupině a do dalších bojů nepostoupila.
Laura Pošmurná zvítězila jednou ve čtyřčlenné skupině, bohužel v součtu bodů to stačilo pouze na 4 místo.
Johanka Perlíková zvítězila v prvním utkání po 12 sekundách technikou Tai-otoschi. Ve druhém střetnutí vedla postupně na wazari a zápas ukončila technikou Ouchi- gari. Bohužel po přezkoumání videorozhodčím nakonec obdržela za tuto techniku trest Hansoku-make za obtočení nohy a brala 2.místo.

Číst více

Polabská Liga

image příspěvek

V sobotu 5.9. a v neděli 6.9.2020 se konalo další kolo Polabské ligy v Novém Bydžově. 
Kategorie U9: 
proběhla v sobotu a jediným naším zástupcem zde byl Jakub Bednář – ve čtyřčlenné skupině dvakrát vyhrál na Ippon a poslední utkání na Ippon prohrál. 
Kategorie U11: 
proběhla v neděli 6.9.2020 a v celkovém počtu 115 závodníků v této kategorii bojovali naši se střídavými úspěchy. 
Karolína Roučková vyhrála dva zápasy na ippon, ale v zápase o postup do finále ji čekala zkušenější soupeřka. Nakonec z toho bylo 3.místo ze 7 závodnic. 
Jan Brunner oba zápasy ve skupině vyhrál těsně, za výrazně větší aktivitu. V dalším zápase soupeř chytře využil jeho tlaku a bodoval technikou O- goshi. Honza vybojoval 3. místo ze 6 závodníků a získal cennou zkušenost z taktiky vedení zápasu. 
Kateřina Ondrášková měla v tabulce pouze dvě soupeřky. První vyrovnaný zápas těsně prohrála. Druhý zápas ale prohrála na ippon a zbylo na ni 3 místo. 
Aleksander Hryniak měl nejpočetněji obsazenou váhu, kde 16 závodníků bylo rozděleno do 4 skupin. Ze tří zápasů ve své skupině vyhrál jeden zápas na ippon, ale na postup do dalších bojů to nestačilo. 
Marek Saska i Jiří Horák měli 10 soupeřů rozdělených do 3 skupin. Oba své dva zápasy prohráli a domů si vezou jen zkušenosti. 
Kategorie U15: 
Matyáš Douša zápasil v neděli v devítičlenné skupině rozdělené do tří sekcí. V prvním zápase porazil na wazaari závodníka z Brna, držitele 3. KYU. Domácího závodníka pak porazil na ippon a postoupil do "pavouka" z prvního místa. V souboji o finále prohrál vlastní chybou a musil do oprav. V boji o bronz zúročil dobrou fyzičku a houževnatost, když dokázal vyhrát po 6 minutách v golden-score na ippon a vybojoval 3. místo 

Číst více

6. TERIBEAR

image příspěvek

Mladí judisté se účastní pomoci dětem pod nadací Terezy Maxové. Tento ročník bude vyjímečný. Nebude hromadné setkání, ale každé dítě může se svými rodiči běhat po svých oblíbených stezkách. Jak na to?

Číst více

Skládání TATAMI v DOJO

image příspěvek

V neděli 30. 8. 2020 v 9:00 se skládalo TATAMI, na kterém vaše děti cvičí. Proběhl rovněž velký úklid včetně dezinfekce šatny pro děti. Děkujeme všem trenérům, rodičům a dětem za pomoc. Všichni si to užili, byla to legrace. Zkušení trenéři pak mluvili o dávných dobách, úctě, pokoře a pokračování tradice.

Číst více


Aktuálně

Tréninky

Kdo Pondělí / Středa
Přípravka 1 16 - 17:30
Pokročilí 3 18 - 19:30
   
Kdo Úterý / Čtvrtek
Začátečníci 2 16 - 17:30
Pokročilí 2 17:30 - 19

 

Členské příspěvky

Platí se v září na školní rok 4000,- , jednotlivci, 6000,- , sourozenci

1. Platba odd. příspěvků, dvě možnosti
a)  osobně na sekretariátu TJ Auto Škoda, vestibul Městské sportovní haly, naproti 
      Kauflandu, U stadionu 1322, pracovní doba UT a ČT 9.30 - 12, 13 - 15.30
b) převodem na účet : č.1336363002/5500, VS - 5, v informaci pro příjemce uvést    
     (jméno plátce / dítě které chodí na judo, nikoliv rodič)

POZOR nový účet od 1. 3. 2019

Poplatky za zkoušky

Žádost (ústně) se podává vlastnímu trenérovi.

Trenér se dohodne se zkušebním komisařem.

Posuzuje se splnění podmínek interního zkušebního řádu.

Po vykonání zkoušky se hradí poplatek na účet oddílu.

6. - 3. KYU 150,- Kč

2. - 1. KYU 300,- Kč

Oddíl zajistí a zaplatí zápis do Centrální evidence ČSJu.

Zbytek penět je použit na povinná školení zkušebních komisařů a trenérů.

Zkoušky na mistrovské stupně (DAN) se řídí ekonomickými směrnicemi ČSJu.

Regionální výběr žactva 2020

Kritéria ČSJu pro RVŽ

  1. umístění do 7.místa na PČR
  2. výsledky motorických testů U15 pod 2,2
  3. doporučení trenéra RVŽ

Soustředění juda 2020: vice zde

TS RVŽ Čechy Teplice: 13.-15.3.
VT RVŽ Teplice: 19.-23.7.
VT RVŽ Hranice: 9.-14.8.
VT RVŽ Brno: 14.-15.9.
TS RVŽ Čechy Plzeň 11.-13.12.

Soutěžní příprava

juda 2020 KSJu – Středočeský kraj

Kde nakoupit KIMONO?

Kimono není jen sportovní dres. Kimono dává dětem pocit výjimečnosti a probouzí v nich bojovníka. Úkolem trenéra je pak všechny pocity formovat správným směrem. Ikona mladoboleslavského JUDO Adam Kopecký je ambasador značky Ippon Gear a i vaše děti mají možnost trénovat a závodit v těchto kimonech. Nabídku si můžete prohlédnout zde Na nákup lze uplatnit klubovou slevu. Po vybrání kimona, kalhot a pásku, případně doplňků pošlete odkazy a doručovací adresu na stanekmi@gmail.com 

Např.
Kimono velikost 100 https://www.sportecas.cz/ippon-gear-beginner-kimono-judo-detske/
Pan Petr Novák
U stadion 957
Mladá Boleslav 293 01

Já za vás provedu objednávku se slevou. Zašlete mi váš telefon. Můžeme se domluvit na způsoby doručení , Česká pošta, Uloženka, a způsobu platby, dobírka, převodem.