Články

Adam Kopecký bude bojovat na ME v Praze

image příspěvek

Adam Kopecký a Dan Pochop na juniorském ME sice prohráli boje o bronz, ale díky skvělému výkonu si vybojovali dodatečnou nominaci na Mistrovství Evropy v judu 2020 v Praze!

Číst více

Adam Kopecký 5. na Juniorském Mistrovství Evropy

image příspěvek

Adam jen dva dny po svých 18. narozeninách vybojoval fantastické 5l místo na kontinentálním juniorském ME v Chorvatské Poreči. Příprava reprezentantů v ČR byla složitější oproti konkurenci, poznamenal juniorský reprezentační trenér Václav Sedmidubský. Evropského šampionátu se účastnilo 37 států celkem 365 judistů. Adam vyhrál svou skupinu když porazil nejdříve Izraelce Badashe, pak Maďara Neprela a nakonec Ázerbájdžánce Hajiyeva. V semi-finále podlehl Ukrajinci Bubyru a v boji o bronz jen těsně o wazari prohrál s Turkem Kocem.

Číst více

Společně jsme silnější

image příspěvek

Světová judistická komunita bojuje společnými silami proti pandemii. Úcta, empatie a pomoc lidem v nouzi jsou pro judisty samozřejmostí. Nechte se inspirovat

 

Číst více

Adam Kopecký se připravuje na juniorský evropský šampionát

image příspěvek

Po dlouhých osmi měsících se znovu rozbíhá světová série IJF. Uplynulý víkend 24. - 25. 10. hostila maďarská metropole Grand Slam Hungary 2020, kam se sjela téměř celá světová judistická elita, ihned po skončení turnaje do místa dění dorazila i česká juniorská reprezentace, kde se v tvrdé konkurenci junioři připravují a trénují před nadcházejícím evropským šampionátem v Chorvatsku

Číst více

Soutěž Boleslavsko hledá talent už zná jména finalistů

image příspěvek

Dorostenecký mistr světa Adam Kopecký přeskočil ze soutěžících talentů přímo do poroty. Náměstek primátora Daniel Marek, poznamenal, že s jeho sportovními zkušenostmi bude přímosem pro hodnocení výkonů. Ve všech disciplínách jde o vytrvalost , disciplínu, sebezapření, píli a soutěživost. Kdo bude vítěz se dozvíme 6. 11. 2020. Ve čtvrtém ročníku soutěže se nominovali

Číst více

Tréninky zrušeny do 25. 10. 2020

image příspěvek

Dobrý den, vážení rodiče,

Bohužel nová vládní opatření v souvislosti se zhoršující se epidemickou situaci nám nedovolují trénovat v uzavřených prostorech. Krajské vedení také nedoporučuje nařízení obcházet různými výklady http://stredoceskyjudo.cz/nova-krizova-opatreni-pro-nas-zasadni-c-996/ . O znovuotevření tréninků vás budu informovat na e-mail. FaceBook i WEB www.judomb.cz Dětem doporučujeme individuální sporty, podle domácích možností nebo počasí, tak aby si udržovaly fyzickou kondici a vytrvalost. Dobré je výkony dětem zapisovat, aby měly částečně motivaci a sami viděly, že se zlepšují.

Ještě ve středu náš výkonný výbor ladil poslední detaily k pořádání Přeborů České republiky pro starší žáky a žákyně, ale čtvrteční vládní nařízení donutilo Český Svaz Judo tyto přebory zcela zrušit. https://www.czechjudo.org/stop   

Nadále platí dohoda, že za měsíce, kdy nebude trénink, budeme v červenci vracet až 400,-Kč za  měsíc.

Máte-li výsledky z běhání v rámci charitativní akce Teribear, prosím zašlete do konce týdne. Následně vydáme informaci, jakou částkou jsme podpořili.

Na závěrem zprávy mi dovolte vám popřát pevné zdraví a udržte si veselou mysl.

Číst více

PČR starších žáků a žákyň ZRUŠENO

image příspěvek
PČR starších žáků ZRUŠENO
bohužel epidemiologická situace se zhoršila a vládní opatření musí tento vývoj zvrátit. Zdraví sportovců je na prvním místě. Usnesení vlády z 8. 10. 2020 https://www.mzcr.cz/.../Usneseni-vlady-CR-ze-dne-8-10...
Výklad Národní sportovní agentury
Číst více

Kralupy - nominace na PČR ml. žáků a žákyň

Judisté TJ Autoškoda vyslali na turnaj skromnou skupinu závodníků. Celkově se soutěže účastnilo 130 chlapců a děvčat . Také naši závodníci chtěli využít poslední možnosti jak získat postupové body, především na PČR mladších žáků a žákyň. Ten byl s ohledem na trvající omezení kvůli COVID-19 přesunut z Mladé Boleslavi do Teplic.
Hynek Švec ve dvanáctičlenné skupině rozlosované do pavouka Hynek prohrál první zápas i opravy před limitem a z dalších bojů byl vyřazen. Hynkovi se nepodařilo prodat na závodech tréninkovou píli. Snad příště.
Laura Pošmurná porazila první soupeřku před limitem a druhou kontumačně (pro zranění nenastoupila do zápasu). Výsledkem je první místo a postup na přebor ČR ze druhého místa rankingu.
Johana Perlíková porazila první soupeřku před limitem technikou Tani-otoschi a následným držením. Se druhou soupeřkou svedla těžký zápas, který pokračoval v golden score, kde také skončil nerozhodně. Vítězství nakonec brala judistka z Benešova rozhodnutím rozhodčích.
Maruška Abertová bojovala statečné v šestičlenné skupině. S jednou výhrou to stačilo jen na páté místo.
Ondřej Binar neměl ve své hmotnostní kategorii st. žáků soupeře.
Anička Vidličková své zápasy v kategorii dorostenek prohrála.

Číst více


Aktuálně

Tréninky

Kdo Pondělí / Středa
Přípravka 1 16 - 17:30
Pokročilí 3 18 - 19:30
   
Kdo Úterý / Čtvrtek
Začátečníci 2 16 - 17:30
Pokročilí 2 17:30 - 19

 

Členské příspěvky

Platí se v září na školní rok 4000,- , jednotlivci, 6000,- , sourozenci

1. Platba odd. příspěvků, dvě možnosti
a)  osobně na sekretariátu TJ Auto Škoda, vestibul Městské sportovní haly, naproti 
      Kauflandu, U stadionu 1322, pracovní doba UT a ČT 9.30 - 12, 13 - 15.30
b) převodem na účet : č.1336363002/5500, VS - 5, v informaci pro příjemce uvést    
     (jméno plátce / dítě které chodí na judo, nikoliv rodič)

POZOR nový účet od 1. 3. 2019

Poplatky za zkoušky

Žádost (ústně) se podává vlastnímu trenérovi.

Trenér se dohodne se zkušebním komisařem.

Posuzuje se splnění podmínek interního zkušebního řádu.

Po vykonání zkoušky se hradí poplatek na účet oddílu.

6. - 3. KYU 150,- Kč

2. - 1. KYU 300,- Kč

Oddíl zajistí a zaplatí zápis do Centrální evidence ČSJu.

Zbytek penět je použit na povinná školení zkušebních komisařů a trenérů.

Zkoušky na mistrovské stupně (DAN) se řídí ekonomickými směrnicemi ČSJu.

Regionální výběr žactva 2020

Kritéria ČSJu pro RVŽ

  1. umístění do 7.místa na PČR
  2. výsledky motorických testů U15 pod 2,2
  3. doporučení trenéra RVŽ

Soustředění juda 2020: vice zde

TS RVŽ Čechy Teplice: 13.-15.3.
VT RVŽ Teplice: 19.-23.7.
VT RVŽ Hranice: 9.-14.8.
VT RVŽ Brno: 14.-15.9.
TS RVŽ Čechy Plzeň 11.-13.12.

Soutěžní příprava

juda 2020 KSJu – Středočeský kraj

Kde nakoupit KIMONO?

Kimono není jen sportovní dres. Kimono dává dětem pocit výjimečnosti a probouzí v nich bojovníka. Úkolem trenéra je pak všechny pocity formovat správným směrem. Ikona mladoboleslavského JUDO Adam Kopecký je ambasador značky Ippon Gear a i vaše děti mají možnost trénovat a závodit v těchto kimonech. Nabídku si můžete prohlédnout zde Na nákup lze uplatnit klubovou slevu. Po vybrání kimona, kalhot a pásku, případně doplňků pošlete odkazy a doručovací adresu na stanekmi@gmail.com 

Např.
Kimono velikost 100 https://www.sportecas.cz/ippon-gear-beginner-kimono-judo-detske/
Pan Petr Novák
U stadion 957
Mladá Boleslav 293 01

Já za vás provedu objednávku se slevou. Zašlete mi váš telefon. Můžeme se domluvit na způsoby doručení , Česká pošta, Uloženka, a způsobu platby, dobírka, převodem.