Články

Nábor dětí na JUDO

image příspěvek

Oddíl JUDO TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s. s více jak 50tiletou tradicí provádí nábor dětí celý školní rok. Nikdy není pozdě začít a JUDO nabízí příležitost pro všechny. Nezáleží na typu postavy, JUDO má techniky pro všechny typy. Radost z pohybu, rozvoj motoriky, obratnosti, rychlosti, vytrvalosti, disciplíny, soutěživost je jen pár z dovedností, které si u nás Vaše děti osvojí a jistě se shodneme, že to se jim v životě neztratí.

Nechte své děti vyzkoušet JUDO v pondělí nebo středu od 16:00 do 17:30. Pod vedením certifikovaných trenérů s dlouhodobou zkušeností práce s dětmi. Můžete se přijít podívat i na trénink od 18:00 do 19:30 abyste viděli, co vše se mohou vaše děti naučit.

Kde: Plechová hala na ústředním stadionu Mladé Boleslavi, vstup z Havlíčkový ulice


Takto začínal i dvounásobný mistr světa a olympijský vítěz Lukáš Krpálek. V našem oddíle aktuálně máme dorosteneckého mistra Evropy a světa Adama Kopeckého.


Co si vzít s sebou: tepláky a triko s dlouhým rukávem, pantofle na přezutí a neslazené pití. Dvě hodiny před tréninkem nejíst, dobrou náladu.


Těšíme se na Vás a Vaše děti, vždy je to o spolupráci.

Číst více

Výroční schůze 2020

image příspěvek

Pozvánka

Číst více

ZRUŠENÍ TRÉNINKŮ A ZÁVODŮ

image příspěvek

Dobrý den, vážení rodičové,
Vláda ve čtvrtek 12. 3. 2020 oznámila sérii tvrdších opatření proti šíření nákazy novým typem koronaviru.
http://www.czechjudo.org/oznameni
Nově jsou zakázány hromadné akce s účastí nad 30 lidí. Stát také omezil provoz restauračních zařízení či dalších služeb, jako jsou posilovny či wellness.
V zájmu zdraví vašich dětí s okamžitou platností ruším všechny tréninky na dalších cca 30 dní. Všechny závody i soustředění byla rovněž zrušena. Valná hromada 23. 3. 2020 zrušena.
O znovu otevření tréninků vás budu informovat e-mail, ale můžete sledovat i WEB www.judomb.cz nebo FaceBook https://www.facebook.com/judomb/
Děkuji za pochopení.
Přeji Vám i vašim dětem pevné zdraví.
S přátelským pozdravem

Předseda oddílu
JUDO TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.
Miroslav Staněk

Číst více

Zlatá Kateřina Ondrášková

image příspěvek

Mláďata a mladší žáci a žákyně startovali o víkendu na Velké ceně Hradce Králové. Soutěže se účastnilo 58 klubů, které dohromady přivezli 468 bojovníků JUDO. Proběhlo celkem 702 zápasů.  Z mladoboleslavského oddílu se nejlépe dařilo Kateřině Ondráškové v kategorii do 11 let, která vybojoval 1. místo.  Mladší žákyně do 13 let Johana Perlíková a Laura Pošmurná vybojovaly stříbrné medaile. Alexandr Hryniak vypadl sice v prvním kole, ale byla to jeho první soutěž ve starší kategorii. Oddíl díky našim judistům celkově skončil na 14 místě, všem bojovníkům, trenérům i rodičům patří velké DÍKY.

Číst více

Stříbrná Tereza Šimečková

image příspěvek
V sobotu 7. 3. 2020 proběhla Velká cena Hradce Králové. Turnaj se konal na pěti tatami a byl perfektně zorganizovaný. Nejlépe se dařilo Tereze Šimečkové, která vybojovala 2. místo. 3. místo vybojoval Ondřej Procházka a Matěj Kopecký. 7. příčku obsadil Jan Bauer. Matyáš Douša se zraněním odstoupil po prvním kole. a Anna Vidličková utpěla 4 porážky.
Číst více

Sportovcem roku 2019 se stal mladý judista Adam Kopecký

image příspěvek

Ve čtvrtek v podvečer se v mladoboleslavském Domě kultury uskutečnilo vyhlášení dalšího ročníku ankety Mladoboleslavský sportovec roku. Nejúspěšnějším sportovcem se podle názoru veřejnosti i sportovních odborníků stal judista Adam Kopecký, který v roce 2019 zvítězil na mistrovství republiky, Evropy i světa, a právem patří mezi nejtalentovanější české judisty. Ceny předával Dominik Hašek a náměstek primátora Daniel Marek, Mladoboleslavští judisté si odnesli ještě ocenění za "Kolektiv mládeže" kde získali 2. místo za cyklisty z IVAR CS Author Team. A 2. místo "Trenér roku" za BK Mladá Boleslav. S třemi oceněními se stal oddíl JUDO jedním z nejúspěšnější. Všech závodníkům, trenérům a rodičům patří velké díky za skvělou práci. Celý článek s výsledky https://www.mb-net.cz/sportovcem-roku-2019-se-stal-…/d-69418

Číst více

Matěj Kopecký - zlato z Českého poháru v Ostravě.

image příspěvek

O víkendu se konala nejvyšší soutěž JUDO Český Pohár – Ostrava OPEN. Na turnaji se za dva dny sjelo 216 klubů, které dohromady přivezly 1645 závodníků a proběhlo celkem 3256 zápasů.

Mladoboleslavský oddíl JUDO reprezentovali dva borci Matěj Kopecký a Lukáš Král.

Matěj nastoupil v sobotu 29.2.2020 v kategorii starších žáků, kde měl ve váhové kategorii -46kg celkem 49 soupeřů. Matěj se probojoval do třetího kola, kde však smolně prohrál a za soutěže vypadl.

V neděli nastoupil Matěj Kopecký v dorostenecké kategorii rovněž -46kg, kde ho čekalo 17 borců. Matěj v 1. kole porazil polského borce, následně si poradil s gruzínským bojovníkem s černým pásem. Matěj byl podporován celou halou. Ve finále porazil rakouského bojovníka. Zlato z nejvyšší soutěže ho vystřelilo v průběžném bodování na první pozici.

Lukáš Král soutěžil v dorostenecké kategorii -55kg , kde ho čekalo 44 borců. Lukáš v prvním kole porazil borce z Brna, ale ve druhém kole nestačil na judistů ze Spartak Velká Bíteš a s turnajem se rozloučil.

Číst více

Drahé kovy z Benešova.

image příspěvek

V sobotu 22. 2. 2020 vyrazily U15ky na tradiční turnaj do Benešova, kam se sjelo 30 klubů a přivezlo 191 bojovníků, kteří poměřili své schopnosti ve 488 zápasech. Pro některé to byla premiéra ve vyšší věkové kategorii. Naším borcům se dařilo výborně. Matyáš Douša -50kg vybojoval zlato. Patrik Carska -46kg vybojoval stříbro stejně jako Ondřej Procházka v - 34kg. Gratulujeme chlapi.

Číst více


Aktuálně

Tréninky

Kdo Pondělí / Středa
Přípravka 1 16 - 17:30
Pokročilí 3 18 - 19:30
   
Kdo Úterý / Čtvrtek
Začátečníci 2 16 - 17:30
Pokročilí 2 17:30 - 19

 

Členské příspěvky

Platí se v září na školní rok 4000,- , jednotlivci, 6000,- , sourozenci

1. Platba odd. příspěvků, dvě možnosti
a)  osobně na sekretariátu TJ Auto Škoda, vestibul Městské sportovní haly, naproti 
      Kauflandu, U stadionu 1322, pracovní doba UT a ČT 9.30 - 12, 13 - 15.30
b) převodem na účet : č.1336363002/5500, VS - 5, v informaci pro příjemce uvést    
     (jméno plátce / dítě které chodí na judo, nikoliv rodič)

POZOR nový účet od 1. 3. 2019

Poplatky za zkoušky

Žádost (ústně) se podává vlastnímu trenérovi.

Trenér se dohodne se zkušebním komisařem.

Posuzuje se splnění podmínek interního zkušebního řádu.

Po vykonání zkoušky se hradí poplatek na účet oddílu.

6. - 3. KYU 150,- Kč

2. - 1. KYU 300,- Kč

Oddíl zajistí a zaplatí zápis do Centrální evidence ČSJu.

Zbytek penět je použit na povinná školení zkušebních komisařů a trenérů.

Zkoušky na mistrovské stupně (DAN) se řídí ekonomickými směrnicemi ČSJu.

Regionální výběr žactva 2020

Kritéria ČSJu pro RVŽ

  1. umístění do 7.místa na PČR
  2. výsledky motorických testů U15 pod 2,2
  3. doporučení trenéra RVŽ

Soustředění juda 2020: vice zde

TS RVŽ Čechy Teplice: 13.-15.3.
VT RVŽ Teplice: 19.-23.7.
VT RVŽ Hranice: 9.-14.8.
VT RVŽ Brno: 14.-15.9.
TS RVŽ Čechy Plzeň 11.-13.12.

Soutěžní příprava

juda 2020 KSJu – Středočeský kraj

Kde nakoupit KIMONO?

Kimono není jen sportovní dres. Kimono dává dětem pocit výjimečnosti a probouzí v nich bojovníka. Úkolem trenéra je pak všechny pocity formovat správným směrem. Ikona mladoboleslavského JUDO Adam Kopecký je ambasador značky Ippon Gear a i vaše děti mají možnost trénovat a závodit v těchto kimonech. Nabídku si můžete prohlédnout zde Na nákup lze uplatnit klubovou slevu. Po vybrání kimona, kalhot a pásku, případně doplňků pošlete odkazy a doručovací adresu na stanekmi@gmail.com 

Např.
Kimono velikost 100 https://www.sportecas.cz/ippon-gear-beginner-kimono-judo-detske/
Pan Petr Novák
U stadion 957
Mladá Boleslav 293 01

Já za vás provedu objednávku se slevou. Zašlete mi váš telefon. Můžeme se domluvit na způsoby doručení , Česká pošta, Uloženka, a způsobu platby, dobírka, převodem.

Letní soustředění 2020

Více informací zde