Články

Dvě bronzové medaile z Přeborů České republiky 2021

image příspěvek

V Jablonci nad Nisou 6. – 7. 11. se konal vrchol sezóny pro mladší a starší žákyně a žáky. Na PČR se nominovalo 6 dětí z mladoboleslavského oddílu JUDO.  V sobotu startovali mladší žákyně, kde se o bronzovou medaili postarala Johanka Perlíková. Johanka prohrála první zápas s budoucí mistryní republiky, všechna další utkání ukončila vítězstvím před časovým limitem a vybojovala 3. místo. Kateřina Ondrášková vyhrála v prvním kole, prohrála těsně ve druhem zápase a nakonec brala 7. místo. Laura Pošmurná měla první kolo volný postup a nakonec obsadila 7. místo. Hynek Švec zaznamenal jedno vítězství, ale pak ho soupeř, se kterým prohrál, neposunul do oprav. Jan Brunner, prvním rokem mladší žák si nevedl špatně, vyhrával na wazari, ale chyběla taktika a 5 vteřin před koncem zápasu soupeři podlehl a dále nepostupoval.

V neděli startoval za mladoboleslavský oddíl Matyáš Douša, který po dvou vítězstvích prohrál ve čtvrtfinále, ale v opravách už žádný zápas nepustil a vybojoval bronz.

Všem účastníkům gratulujeme a děkujeme za tvrdou práci na trénincích a celkové přípravě v této složité době, plné omezeních a překážek, o to cennější tyto výsledky jsou. Přejeme hodně sil do další přípravy a zápasů.

Číst více

Adam Kopecký brozový v Brémách

image příspěvek

o uplynulém víkendu proběhl mezinárodní turnaj dorostu a juniorů v německých Brémách, kvůli opatřením nebyla účast zahraničních výprav tak hojná, jako předešlé ročníky, i přesto se turnaje zůčastnily výpravy dle foto.

Adam Kopecký v barvách CZE měl v tabulce 23 judistů, postupně porazil NED a GER, poté smolná prohra, a v opravách tři vítězství a tím  nakonec vybojoval krásné 3.místo na závěr sezóny 2021.

Číst více

Juniorský Mistr České republiky - Adam Kopecký

image příspěvek

V sobotu 16. 10. 2021 se konalo Mistrovství České republiky JUDO juniorů v Jablonci nad Nisou. 122 soutěžících ze 46 klubů v 253 zápasech poměřilo své bojové schopnosti.

Adam Kopecký týden po Mistrovství světa startoval na této domácí nejvyšší soutěží o váhovou kategorii výše tedy -90kg.

První zápas Adam rozhodl až v prodloužení, kde porazil borce ze Slavoj Polná. V semifinále Adam porazil soupeře z Plzně ve druhé minutě zápasu. Finále Adam rozhodl ve 44 vteřině, kdy zdolal judistu z Olomouce a právem si odváží titul Juniorský mistr České republiky. V kategorii -73kg soutěžil Ondřej Vágner, ale bez bodového zisku.

Číst více

Medailový víkend - Kralupy CUP

image příspěvek

V pátek 8.9.2021 Adam Kopecký startoval na MS juniorů v JUDO v Italské Olbii. V prvním kole vyhrál a v druhém kole v golden score po 13 min. podlehl francouzskému borcovi.

V sobotu 9.9.2021 bojoval Matyáš Douša v kategorii U15 – 66kg, Matyáš vyhrál všechny zápasy před časovým limitem a odvezl si zlato a také postup na Přebor České republiky z 1. místa v ranking listu Středočeského kraje. V kategorii U11 -36kg vybojoval stříbro Jiří Horák, svou rozřazovací tabulku vyhrál. Obzvláště technika O-goši na levou stranu se mu dařila. Karolína Roučková -35kg vybojovala zlato stejně tak Matyáš Mařan -32kg, který vybojoval zlato na svém prvním turnaji. Jakub Bednář -a Marek Saska, nebodovali, ale odváží si cenné zápasové zkušenosti.

V neděli 10.10.2021 v kategorii U13 to naše holky rozbalily ve velkém stylu. Johanka Perlíková -40kg, Laura Pošmurná -44kg a Kateřina Ondrášková -46kg vyhrály všechny své zápasy před časovým limitem, nedaly soupeřkám šanci a vybojovaly zlaté medaile. Hynek Švec -46kg startoval v nejobsazenější kategorii a nestačil jen na soupeře ve finále a odvezl si stříbro. Hynek si zajistil start na Přeborech České republiky mladších žáků.  Jan Brunner -66kg po dvou vítězstvích a dvou prohrách skončil na 4. místě. Marek Bubeníček -60kg nebodoval

V kategorii U18 se nejvíce dařilo Lukáši Královi -66kg, který vyhrál všechny zápasy a finále rozhodl ve 20. vteřině a odvezl si zlato. Ondřej Binar -50kg se vrací po delší pauze, dostal stříbro a Jan Bauer -73kg po úvodním nezdaru nakonec vybojoval bronz. Anička Vidličková -52kg v soutěži nebodovala.

Číst více

Dorostenecká liga

image příspěvek

mladoboleslavští judisté podpořili výběr Středočeského kraje. Dorosteneckou ligu skupinu B hostil 3. 10. 2021 JUDO klub Olomouc. Ondřej Binar -50kg, Matěj Kopecký -55kg a Lukáš Král -66kg. 

Číst více

Adam Kopecký startuje na WORLD CHAMPIONSHIPS JUNIORS 2021

image příspěvek
6. 10. – 10. 10. 2021 se bude konat Mistrovství světa juniorů JUDO v italské Olbii. Na vrcholný turnaj přijede bojovat 508 nejlepších bojovníků světa z 5 kontinentů, 74 zemí. 296 mužů kde ve váhové kategorii – 81kg je 43 judistů startuje Adam Kopecký z 12. místa ve světovém ranking listu. Více informací můžete sledovat zde 
Číst více

Honza opět stříbrný na MČR veteránů

image příspěvek

V sobotu 25. 9. 2021  se konalo tradiční mezinárodní Mistrovství ČR veteránů a do Prahy přijelo celkem 107 závodníků z Česka, Slovenska, Ukrajiny, Polska, Rakouska a Belgie.

Mladoboleslavský oddíl reprezentovali 4 trenéři a děti tentokrát fandily. Nejlépe se dařilo Janu Ondráškovi, který vybojoval v kategorii M2 váha -81kg stříbro. Pavla Pošmurná, Jaromír Perlík a Pavel Svoboda se ve svých věkových a váhových kategoriích neprosadili, ale bojovali se ctí a vášní a jsou namotivováni do dalších tréninků.

 

Děti vyrazily v sobotu a v neděli na 7. ročník Mělnického poháru s mezinárodní účastí.

V soboru v kategorii U11 Vybojoval Jiří Horák 2. místo, Jakub Bednář 3. místo, Marek Saska 4. místo. Hynek Švec v nejobsazenější kategorii měl smolný den a ani Jan Bruner nebodoval.

V neděli v kategorii U15 se nedařilo jediné zástupkyni mladoboleslavského oddílu Elišce Šubrové. Eliška nasbírala cenné závodní zkušenosti a chuť do další přípravy.

Číst více

6 zlatých, 2 stříbrné, 3 bronzové

image příspěvek

18.9.2021 probíhal Přebor Středočeského kraje v Kolíně, další ze série nominačních turnajů na Přebor České republiky. Bylo důležité nasbírat body pro nominaci a pořadí v ranking listu, ale mladoboleslavští judisté překvapili chutí po vítězství a bojovností. Zde jsou výsledky jejich snažení.
Kategorie U 11
Saska Marek, váha 43,2kg získal 3.místo
Horák Jiří, váha 35,9kg všechny zápasy ukončil před časovým limitem, 1. místo
Bednář Jakub, váha 39 kg, vybojoval rovněž 1. místo
Hryniak Aleksandr, váha 38,6kg vybojoval 2. místo
Kategorie U15
Eliška Šubrová, váha 40kg, brala 1. místo
Matyáš Douša , váha -66kg vybojoval 3. místo
Kategorie U13
Laura Pošmurná, váha 44kg, vybojovala stříbro, jeden ze zápasů zvítězila za 7 vteřin technikou tai otoshi.
Johana Perlíková, váha 40kg, nekompromisně vítězila před časovým limitem, 1. místo
Kateřina Ondrášková, váha 48kg, v nejobsazenější kategorii rovněž všechny zápas skončila před časovým limitem, dobrá byla i v technikách držení v boji na zemi, tedy 1. místo
Tobiáš Říha, váha 34kg, teprve sbírá soutěžní zkušenosti a v turnaji nebodoval.
Hynek Švec, váha 46kg, nejobsazenější chlapecká kategorie, kde Hynek nikomu nedal šanci, všechny zápasy ukončil před časovým límitem a získal 1. místo
Jan Brunner, váha plus 66kg, s vysokým nasazením vybojoval 3. místo
Eliška Šubrová a Matyáš Douša ještě hostovali v zápasech smíšených družstev, kde se ctí reprezontovali mladoboleslavské judo.

Číst více


Aktuálně

Tréninky

Kdo Pondělí / Středa
Přípravka 1 16 - 17:30
Pokročilí 3 18 - 19:30
   
Kdo Úterý / Čtvrtek
Začátečníci 2 16 - 17:30
Pokročilí 2 17:30 - 19

 

Členské příspěvky

Platí se v září na školní rok 4000,- , jednotlivci, 6000,- , sourozenci

1. Platba odd. příspěvků, dvě možnosti
a)  osobně na sekretariátu TJ Auto Škoda, vestibul Městské sportovní haly, naproti 
      Kauflandu, U stadionu 1322, pracovní doba UT a ČT 9.30 - 12, 13 - 15.30
b) převodem na účet : č.1336363002/5500, VS - 5, v informaci pro příjemce uvést    
     (jméno plátce / dítě které chodí na judo, nikoliv rodič)

POZOR nový účet od 1. 3. 2019

Poplatky za zkoušky

Žádost (ústně) se podává vlastnímu trenérovi.

Trenér se dohodne se zkušebním komisařem.

Posuzuje se splnění podmínek interního zkušebního řádu.

Po vykonání zkoušky se hradí poplatek na účet oddílu.

6. - 3. KYU 150,- Kč

2. - 1. KYU 300,- Kč

Oddíl zajistí a zaplatí zápis do Centrální evidence ČSJu.

Zbytek penět je použit na povinná školení zkušebních komisařů a trenérů.

Zkoušky na mistrovské stupně (DAN) se řídí ekonomickými směrnicemi ČSJu.

Kde nakoupit KIMONO?

Kimono není jen sportovní dres. Kimono dává dětem pocit výjimečnosti a probouzí v nich bojovníka. Úkolem trenéra je pak všechny pocity formovat správným směrem. Ikona mladoboleslavského JUDO Adam Kopecký je ambasador značky Ippon Gear a i vaše děti mají možnost trénovat a závodit v těchto kimonech. Nabídku si můžete prohlédnout zde Na nákup lze uplatnit klubovou slevu. Po vybrání kimona, kalhot a pásku, případně doplňků pošlete odkazy a doručovací adresu na stanekmi@gmail.com 

Např.
Kimono velikost 100 https://www.sportecas.cz/ippon-gear-beginner-kimono-judo-detske/
Pan Petr Novák
U stadion 957
Mladá Boleslav 293 01

Já za vás provedu objednávku se slevou. Zašlete mi váš telefon. Můžeme se domluvit na způsoby doručení , Česká pošta, Uloženka, a způsobu platby, dobírka, převodem.

Postupový klíč 2021

Pravidla pro postup na mistrovské soutěže 2021

Rozpisy uzavřených krajských soutěží 4.,5. a 18.9.2021