Články

ROZHODNĚTE O NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH SPORTOVCÍCH REGIONU

image příspěvek

rádi bychom vás požádali o hlasování v anketě Sportovec Středočeského kraje. Do tohoto kola bylo nominováno několik sportovců z Mladé Boleslavi včetně Adama Kopeckého, a dalších sportovců TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s. Budeme rádi pokud si uděláte chvilku a až 5 našich sportovců podpoříte. https://www.nejuspesnejsisportovecroku.cz/udalost/37

Číst více

Rozšířit dětem obzory,

image příspěvek

FK Mladá Boleslav a.s. ve spolupráci s TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s. zapojili děti do programu na komplexní rozvoj schopností a dovedností dětí DofE. Mladí sportovci do 16 let tak mají možnost rozšířit své dovednosti, pohybové schopnosti, naučit se dobrovolnictví a zažít expedici za hranici všedních zážitků. 

Mezinárodní cena vévody z Edinburgu (DofE) je prestižní vzdělávací program pro mladé lidi, který tě podporuje v osobním rozvoji a získávání dovedností uplatnitelných v budoucím životě a práci.

Boleslavští fotbalisté v rámci této spolupráce mají možnost si vyzkoušet JUDO. Na této cestě poznají východní filozofii, ověří si nutnost disciplíny, vytrvalosti, soustředění. Zapracují na koordinaci pohybu celého těla, zlepší si obratnost a dynamiku, posílí další svalové skupiny. Naučí se základy JUDO a techniky sebeobrany, prevence a taktiky boje.

Odezva sportovců zapojených do programu i trenérů fotbalu a JUDO je po úvodních lekcích pozitivní a všichni se těší, co se ještě naučí. Vzdělávání a pohyb zábavnou formou je oslovil, a tak věříme, že je tato zkušenost posílí a obohatí.

Číst více

VELIKONOČNÍ JUDO CAMP v ČÁSLAVI

image příspěvek
Číst více

ME v Praze - objednejte si a buďte stylový

image příspěvek

Dobrý den, příznivci JUDO,
dovolujeme si Vám nabídnout objednání fanouškovských předmětů k nadcházejícímu ME: V linku naleznete nejen katalog a také objednávkový formulář. V případě zájmu prosíme o stažení a vyplnění tohoto formuláře se jménem a doplňte telefonní číslo. Konec objednávek je nejpozději 18. 2. 2020. Zasílejte na stanekmi@gmail.com Já pak udělám hromadnou objednávku. Kluby mají slevu 15 % z katalogových cen. Cenu a účet na převedení peněz pošlu následně zájemcům. 

Číst více

Podještědské novoroční poprání

image příspěvek

Nejmladší judisté TJ AŠ Mladá Boleslav vyjeli na Novoroční turnaj do Liberce. Oddíl SK Judo Liberec pořádal již 7. ročník turnaje pro nejmladší kategorie judistů. Turnaj byl určen pro chlapce a dívky,  nositele 6./5. a  max.  5.KYU. Pořadatelům a rozhodčím patří uznání za velmi dobrou organizaci a příjemné prostředí ve Sportovní hale TU Liberec, Harcov. K soutěži se sjelo 112 závodníků ze 16 oddílů z ČR a naši závodníci bojovali se střídavými úspěchy

Číst více

Adam Kopecký, stříbro z Dánska

image příspěvek

v pátek 7. 2. 2020 odcestoval Adam s juniorskou reprezentací CZE na velmi kvalitní turnaj do dánského Vejle. V sobotu nastoupil v kategorii mužů, kde v jeho váhové kategorii startovalo 27 závodníků. Celkem se turnaje účastnilo přes 20 států, 114 oddílů. Na 4 tatami bojovaly početné výpravy z USA, Kanady, JPN a Evropy

Adam postupně porazil Fina, který byl druhý na ME juniorů pak Švéda, Nora a Čecha. Ve finále prohrál s oddílovým kolegou z USK, ale i tak super výsledek.

Lze očekávat, že Adam v týmu juniorské reprezentace CZE bude bojovat na dalších evropských turnajích.

Číst více

Adam Kopecký vybojoval stříbro

image příspěvek

1.2.2020 se konal USK CUP mužů v Praze na Folimance. Turnaj proběhl na 3 tatami za účasti juniorské a seniorské reprezentace nejen ČR ale i Slovenska a Rakouska. Boleslavští judisté byli vidět i v této vysoké konkurenci.
Junior Martin Procházka (-66kg) prohrál první velmi vyrovnaný zápas po dlouhém Golden Score s rakouským judistou. Následně Martin jednoznačně vyhrál dva zápasy a prošel až do boje o 3. místo. V souboji o bronz si Martin vybral trochu smůly a obsadil 5. místo v mužích.
Junior Adam Kopecký (-81kg) v prvním kole sice také prohrával, ale nakonec vývoj zápasu otočil ve svůj prospěch. Ve druhém zápase vyhrál jednoznačně a ve třetím zápase ho čekal judista Musil, který bojuje o účast na OH. Dlouhý vyrovnaný zápas šel do prodloužení, ve kterém nakonec zvítězil Adam. Ve finále narazil Adam na juniorského reprezentanta Švece, kde po dlouhém boji Adam prohrál a obsadil 2. místo v mužích.

Číst více

Letní soustředění judistů TJ AŠ MB 2019

image příspěvek

 

1. nakládání tatami 15.8. v 9.00 hod. , plechová hala na ustředním stadionu MB, vstup z Havlíčkový ulice  + kdo bude chtít odvézt kolo
2. rodiče mohou přivézt děti na místo nejdříve v 15.00 hod. 

 

...iž tradiční letní sportovní kemp, pro rychlý návrat do formy a příprava na druhou půlku judistické sezóny. Všeobecný rozvoj a koordinace pohybu, rychlost i vytrvalost a další nutné zbraně každého bojovníka , dynamika a taktika. To vše pod vedením zkušených trenérů v nádherném prostředí a přátelské atmosféře. 

Číst více


Aktuálně

Tréninky

Kdo Pondělí / Středa
Přípravka 1 16 - 17:30
Pokročilí 3 18 - 19:30
   
Kdo Úterý / Čtvrtek
Začátečníci 2 16 - 17:30
Pokročilí 2 17:30 - 19

 

Členské příspěvky

Platí se v září na školní rok 4000,- , jednotlivci, 6000,- , sourozenci

1. Platba odd. příspěvků, dvě možnosti
a)  osobně na sekretariátu TJ Auto Škoda, vestibul Městské sportovní haly, naproti 
      Kauflandu, U stadionu 1322, pracovní doba UT a ČT 9.30 - 12, 13 - 15.30
b) převodem na účet : č.1336363002/5500, VS - 5, v informaci pro příjemce uvést    
     (jméno plátce / dítě které chodí na judo, nikoliv rodič)

POZOR nový účet od 1. 3. 2019

Poplatky za zkoušky

Žádost (ústně) se podává vlastnímu trenérovi.

Trenér se dohodne se zkušebním komisařem.

Posuzuje se splnění podmínek interního zkušebního řádu.

Po vykonání zkoušky se hradí poplatek na účet oddílu.

6. - 3. KYU 150,- Kč

2. - 1. KYU 300,- Kč

Oddíl zajistí a zaplatí zápis do Centrální evidence ČSJu.

Zbytek penět je použit na povinná školení zkušebních komisařů a trenérů.

Zkoušky na mistrovské stupně (DAN) se řídí ekonomickými směrnicemi ČSJu.

Regionální výběr žactva 2020

Kritéria ČSJu pro RVŽ

  1. umístění do 7.místa na PČR
  2. výsledky motorických testů U15 pod 2,2
  3. doporučení trenéra RVŽ

Soustředění juda 2020: vice zde

TS RVŽ Čechy Teplice: 13.-15.3.
VT RVŽ Teplice: 19.-23.7.
VT RVŽ Hranice: 9.-14.8.
VT RVŽ Brno: 14.-15.9.
TS RVŽ Čechy Plzeň 11.-13.12.

Soutěžní příprava

juda 2020 KSJu – Středočeský kraj

Kde nakoupit KIMONO?

Kimono není jen sportovní dres. Kimono dává dětem pocit výjimečnosti a probouzí v nich bojovníka. Úkolem trenéra je pak všechny pocity formovat správným směrem. Ikona mladoboleslavského JUDO Adam Kopecký je ambasador značky Ippon Gear a i vaše děti mají možnost trénovat a závodit v těchto kimonech. Nabídku si můžete prohlédnout zde Na nákup lze uplatnit klubovou slevu. Po vybrání kimona, kalhot a pásku, případně doplňků pošlete odkazy a doručovací adresu na stanekmi@gmail.com 

Např.
Kimono velikost 100 https://www.sportecas.cz/ippon-gear-beginner-kimono-judo-detske/
Pan Petr Novák
U stadion 957
Mladá Boleslav 293 01

Já za vás provedu objednávku se slevou. Zašlete mi váš telefon. Můžeme se domluvit na způsoby doručení , Česká pošta, Uloženka, a způsobu platby, dobírka, převodem.

Letní soustředění 2020

Více informací zde