Články

Zlatá Johanka Perlíková

image příspěvek

Judisté TJ Autoškoda vyslali skromnou tříčlennou výpravu na turnaj do Velimi.
V kategorii U13, která byla vypsána jako uzavřená soutěž, se bojovalo o postup na PČR. Na účasti se výrazně podepsala chřipková epidemie. Ti závodníci, kteří se z tohoto důvodu nemohli zůčastnit, budou mít ještě šanci získat potřebné body v dalších turnajích.
Tomáš Pospíšil – měl ve hmotnostní kategorii do 42 kg 13 soupeřů. V nalosovaném pavouku prohrál v prvním kole a do oprav nepostoupil.
Laura Pošmurná – ve hmotnostní kategorii do 33 Kg měla 7 soupeřek. Tři zápasy ve své skupině postupně prohrála a z tabulky do závěrečných bojů nepostoupila.
Johanka Perlíková – měla ve hmotnostní kategorii do 30 Kg dvě soupeřky, které porazila před limitem a obsadila 1 místo.

Číst více

Stříbrný Matěj Kopecký

image příspěvek

 

25. 1. 2020 se v Olomouci konala tradiční soutěž Pohár nadějí. Jde o turnaj, kterého si účastní reprezentace ČR, Polska, Slovenska v kategorii dorostu a mužů a reprezentační trenéři si zde vybírají nadějné závodníky.
Matěj Kopecký je sice ještě starší žák, ale startoval v dorostenecké kategorii a probojoval se až do finále. Zde narazil na zkušenějšího a o dva roky staršího borce a po 2,5 minutách boje prohrál, ale i tak jeho výkon neušel zrakům reprezentačním trenérům.
Lukáš Král a Martin Procházka se neprobojovali na medailové pozice.

Číst více

Bronzová Tereza Šimečková

image příspěvek

Mladoboleslavští judisté kategorie U16 jeli na tradiční turnaj Bielsko-Biała  v Polsku, který se těší velké oblibě v Čechách na Slovensku a Ukrajině. Celkem na 10 tatami soupeřilo přes 1300 bojovníků.

Nejlépe se dařilo Tereze Šimečkové, která sice úvodní zápas ztratila na tresty, ale v ostatních zápasech dominovala a vybojovala bronz (první zahraniční medaile).

Lukáš Král na úvod prohrál, následovala 3 vítězství, krásné zápasy jak v postoji tak na zemí, techniky škrcení, ale nakonec po prohře o bronz z toho bylo 5. místo

Matěj Kopecký startoval ve vyšší váhové kategorii, v úvodu turnaje vyhrál dva zápasy, celkově si vedl dobře, ale nakonec vytěžil také 5. místo.

Ondřej Binar se v turnaji neprosadil. Ještě se zcela nezotavil, ale nevzdává se.

Na závěr turnaje všichni ochutnali zahraniční tréninkový kemp. Všem závodníkům i organizačního týmu a rodičů patří velké DÍKY za reprezentaci oddílu

Číst více

Tréninkový sraz U13 v Praze na Folimance

image příspěvek

1. víkend v roce 2020 trénoval výběr středočeského kraje v pražské sportovní hale Folimanka. 140 adeptů do 13 let absolvovalo dopolední trénink technik v postoji a odpolední trénink technik na zemi vedený Adamem Kopeckým. Judisté měli 9 cvičných zápasů v postoji a 10 zápasů na zemi. Z mladoboleslavského oddílů se účastnili Matyáš Douša,Martin Vodička a Johanka Perlíková. Všem přejeme nominaci do regionálního výběru žactva.

Číst více

Seminář trenérů a zkušebních komisařů ČSJu

image příspěvek

V sobotu 14. 12. 2019 se sjelo do dojo Sokola Hradce Králové 230 trenérů z celé ČR. Program zahrnoval základy gymnastiky pod vedením Hany Machkové. Následovala výuka judo pro mladší žáky s japonskými prvky výuky pod vedením bývalé úspěšné reprezentantky ČR Mgr. Andrei Pokorné. Odpoledne jsem skočili na juniorské judo, o které se postaral současný reprezentační trenér juniorů bývalý úspěšný reprezentant ČR Jaromír Ježek. Školení zakončil trenér a bývalý úspěšný reprezentant ČR Pavel Petřikov nácvikem kumi-kata.

 

Číst více

Japonské soustředění

image příspěvek

Adam Kopecký se připravuje na přechod z dorostenecké kategorie do juniorské v zemi vycházejícího slunce. Adam se svěřil, že je to ohromná zkušenost vidět a zažít japonské tréninkové metody na universitách jako jsou Tsukuba, Kukushikan a konečně i nejznámnější Nippon. Fyzicky extrémně náročná příprava začíná ráno v 6:30 vyběhnout 2600 schodů, následuje minimálně 6 hodin tréninku, 30 krát 5min.  randori  denně je příprava na nadcházející juniorskou sezónu.

Číst více

Polabskou ligu v Kolíně

image příspěvek

Judisté TJ AutoŠkoda vyjeli na poslední turnaj mládeže v roce 2019, Polabskou ligu v Kolíně. Turnaj bývá kvalitně obsazen a organizačně dobře zajištěn oddílem judo TJ Sport Kolín, z.s. Tentokrát se konal už jeho 32. ročník a z našich závodníků zanechali nejlepší dojem právě ti nejmladší. Kategorie U9: Jakub Bednář příjemně překvapil velmi aktivním pojetím a psychickou odolností. Přestože zápasy se pro něj zpočátku nevyvíjely dobře, dokázal vždy utkání otočit. Všechna utkání ukončil před časovým limitem a vybojoval 1. místo. Adam Ouřada prokazuje dobrou formu již delší dobu. Taky tentokrát se nezdržel na zápasišti déle než několik sekund,  všechna utkání rozhodnul před limitem a vybojoval rovněž 1. místo. Karolína Roučková měla ve své skupině opět za soupeře samé kluky, jako na posledních závodech. Taky tentokrát nedala nikomu z nich nic zadarmo a jednoho z nich se jí podařilo porazit, dokonce před limitem. Vybojovala zasloužené  3. místo. Marek Saska skončil druhý, když nestačil na svého jediného soupeře ze Sparty Praha. Kategorie U11: Hynek Švec se pomalu, ale stabilně zlepšuje. Měl tentokrát 50 % úspěšnost a postoupil do "pavouka" ze své skupiny jako první, když po velkém boji poslední svoje utkání dokázal zvrátit v posledních sekundách. V bojích o medaile už úspěšný nebyl, ale důležitější je viditelná progrese ve výkonnosti. Kategorie U13: Martin Vodička postoupil ze své skupiny do "pavouka" jako druhý, ale neprobojoval se do závěrečných bojů. Tomáš Pospíšil  a Maruška Abertová zatím získávají zkušenosti a na postup ze skupiny jim to dnes nestačilo.

Číst více

Vánoční turnaj Kolín

image příspěvek

Mladoboleslavští judisté o víkendu bojovali v 6. kole Polabské ligy. 32. ročník této soutěže měl velkou účast.

Jak se dařilo kategorii U15:

Ondřej Binar ve finálovém zápase ve chvilce nepozornosti podlehl svému soupeři a nakonec vybojoval bronz

Lukáš Král svůj boj o bronz prohrál a musel se spokojit se 4. místem

Vášek Mistoler tentokrát nepostoupil do bojů o medaile

Tereza Šimečková neměla soupeřky, ale pořadatel ji umožnil se poprat mimo soutěž. 

Číst více


Aktuálně

Tréninky

Kdo Pondělí / Středa
Přípravka 1 16 - 17:30
Pokročilí 3 18 - 19:30
   
Kdo Úterý / Čtvrtek
Začátečníci 2 16 - 17:30
Pokročilí 2 17:30 - 19

 

Členské příspěvky

Platí se v září na školní rok 4000,- , jednotlivci, 6000,- , sourozenci

1. Platba odd. příspěvků, dvě možnosti
a)  osobně na sekretariátu TJ Auto Škoda, vestibul Městské sportovní haly, naproti 
      Kauflandu, U stadionu 1322, pracovní doba UT a ČT 9.30 - 12, 13 - 15.30
b) převodem na účet : č.1336363002/5500, VS - 5, v informaci pro příjemce uvést    
     (jméno plátce / dítě které chodí na judo, nikoliv rodič)

POZOR nový účet od 1. 3. 2019

Poplatky za zkoušky

Žádost (ústně) se podává vlastnímu trenérovi.

Trenér se dohodne se zkušebním komisařem.

Posuzuje se splnění podmínek interního zkušebního řádu.

Po vykonání zkoušky se hradí poplatek na účet oddílu.

6. - 3. KYU 150,- Kč

2. - 1. KYU 300,- Kč

Oddíl zajistí a zaplatí zápis do Centrální evidence ČSJu.

Zbytek penět je použit na povinná školení zkušebních komisařů a trenérů.

Zkoušky na mistrovské stupně (DAN) se řídí ekonomickými směrnicemi ČSJu.

Regionální výběr žactva 2020

Kritéria ČSJu pro RVŽ

  1. umístění do 7.místa na PČR
  2. výsledky motorických testů U15 pod 2,2
  3. doporučení trenéra RVŽ

Soustředění juda 2020: vice zde

TS RVŽ Čechy Teplice: 13.-15.3.
VT RVŽ Teplice: 19.-23.7.
VT RVŽ Hranice: 9.-14.8.
VT RVŽ Brno: 14.-15.9.
TS RVŽ Čechy Plzeň 11.-13.12.

Soutěžní příprava

juda 2020 KSJu – Středočeský kraj

Kde nakoupit KIMONO?

Kimono není jen sportovní dres. Kimono dává dětem pocit výjimečnosti a probouzí v nich bojovníka. Úkolem trenéra je pak všechny pocity formovat správným směrem. Ikona mladoboleslavského JUDO Adam Kopecký je ambasador značky Ippon Gear a i vaše děti mají možnost trénovat a závodit v těchto kimonech. Nabídku si můžete prohlédnout zde Na nákup lze uplatnit klubovou slevu. Po vybrání kimona, kalhot a pásku, případně doplňků pošlete odkazy a doručovací adresu na stanekmi@gmail.com 

Např.
Kimono velikost 100 https://www.sportecas.cz/ippon-gear-beginner-kimono-judo-detske/
Pan Petr Novák
U stadion 957
Mladá Boleslav 293 01

Já za vás provedu objednávku se slevou. Zašlete mi váš telefon. Můžeme se domluvit na způsoby doručení , Česká pošta, Uloženka, a způsobu platby, dobírka, převodem.

Letní soustředění 2020

Více informací zde