Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Dvě bronzové medaile z Přeborů České republiky 2021

image příspěvek

V Jablonci nad Nisou 6. – 7. 11. se konal vrchol sezóny pro mladší a starší žákyně a žáky. Na PČR se nominovalo 6 dětí z mladoboleslavského oddílu JUDO.  V sobotu startovali mladší žákyně, kde se o bronzovou medaili postarala Johanka Perlíková. Johanka prohrála první zápas s budoucí mistryní republiky, všechna další utkání ukončila vítězstvím před časovým limitem a vybojovala 3. místo. Kateřina Ondrášková vyhrála v prvním kole, prohrála těsně ve druhem zápase a nakonec brala 7. místo. Laura Pošmurná měla první kolo volný postup a nakonec obsadila 7. místo. Hynek Švec zaznamenal jedno vítězství, ale pak ho soupeř, se kterým prohrál, neposunul do oprav. Jan Brunner, prvním rokem mladší žák si nevedl špatně, vyhrával na wazari, ale chyběla taktika a 5 vteřin před koncem zápasu soupeři podlehl a dále nepostupoval.

V neděli startoval za mladoboleslavský oddíl Matyáš Douša, který po dvou vítězstvích prohrál ve čtvrtfinále, ale v opravách už žádný zápas nepustil a vybojoval bronz.

Všem účastníkům gratulujeme a děkujeme za tvrdou práci na trénincích a celkové přípravě v této složité době, plné omezeních a překážek, o to cennější tyto výsledky jsou. Přejeme hodně sil do další přípravy a zápasů.