Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Ondra Binar bronz na MČR dorostenců a Matyáš Douša bronz na PČR st. žáků družstev.

image příspěvek

V sobotu 13. 11. 2021 se konalo MČR JUDO dorostenců. Do brněnské haly přijelo 80 oddílů a v 519 zápasech bojovalo 299 nejlepších judistů republiky. Za mladoboleslavský oddíl se nejlépe dařilo Ondrovi Binarovi -46kg, který v boji o bronz  v prodloužení fantastickým okuri ashi harai posla soupeře na záda.  Lukáš Král neměl svůj den a vypadl v prvním kole. Jan Bauer v prvním kole porazil soupeře za 48 vteřin postoupil do druhého kola, kde v prodloužení podlehl borci z Sokol Žižkov. Matěj Kopecký prvním rokem dorostenec v prvním kole předvedl krásnou Ura nage a vyřadil jednoho z horkých favoritů, ve druhém kole prohrál a soutěž pro něj skončila.

V neděli 14. 11. 2021 pokračovalo brněnské klání zápasy družstev starších žáků. Matyáš Douša hostoval v JUDOKLUB Mělník a tomuto výběru se podařilo vybojovat rovněž bronz, tedy lotos druhá medaile pro Matyáše z MČR.

Děkujeme všem bojovníkům za vynikající reprezentaci na republikové úrovní. Medailistům gratulujeme a poraženým přejeme najíst sílu a odhodlání pro další práci na sebezlepšování.