3 zlaté z JUDO CUP Kamenice

image příspěvek

V neděli  5.5.2019 proběhla soutěž žáků/žákyň a dorostenců/dorostenek: Mladší žákyně W13: Marie Abertová a Eliška Šubrová obsadily ve svých kategoriích 5. až 7. místa, když na zkušenější soupeřky nestačily. Obě ale vybojovaly vyrovnaná utkání. Maruška zaznamenala jedno vítězství a Eliška se lepšila zápas od zápasu, nicméně svoje vedení v posledních zápasech nedotáhla do konce.

Mladší žáci M13: tato soutěž byla uzavřenou soutěží, výhradně pro Středočeský kraj. Šlo v ní o bodový zisk pro nominaci na PČR.

Ondřej Procházka  vybojoval 1. místo ve své hmotnostní kategorii, když svá utkání vyhrál před časovým limitem. 

 

Ondřej Procházka

 

Matyáš Douša a Štěpán Görög vybojovali shodně 3. místa ve svých kategoriích a rovněž získali cenné kvalifikační body.

 

Matyáš Douša

Štěpán Görög

Starší žáci  a žákyně U15: Suverénně si počínal Matěj Kopecký, který se v každém zápase zdržel na zápasišti pouze několik sekund a vybojoval 1. místo ve své kategorii.

 

Matěj Kopecký

 

Lukáš Král se ve své kategorii dostal až do semifinále a zde vybojoval 3. místo. Ladislav Abert a Václav Mistoler se do závěrečných bojů neprobojovali. Dorostenci a dorostenky U18: Lukáš Král je posledním rokem starší žák,  ale díky plnění výkonnostních předpokladů má dovoleno startovat mezi dorostenci. Vybojoval v nepočetné skupině do 50 kg 1. místo.

Ve sboru rozhodčích nás reprezentoval Adam Kopecký.  Před soutěží si Adam za potlesku všech přítomných převzal ocenění za první místo v aktuálním celosvětovém "Ranking Listu" kadetů do 73 kg.