5 zlatých, 3 stříbrné a bronz z Berouna

image příspěvek

v sobotu 8. června se konal turnaj ve Sportovní hale Králův Dvůr, pro mládežnické kategorie U9 až U15. Z toho kategorie mladších žáků MU13 byla kvalifikační soutěží pro postup na Přebor ČR 2019. Oddíl JUDO TJ AŠ Mladá Boleslav vyslal na tuto soutěž 13 chlapců a děvčat a obsadil všechny vypsané kategorie.

Kategorie U9:
Kateřina Roučková po dvou vítězstvích a jedné prohře vybojovala 2. místo
ve skupině do 27 kg.
Jakub Bednář zaznamenal jedno vítězství a získal 3. místo ve skupině do 30 kg.

Kategorie U11:
Laura Pošmurná ve skupině do 27 kg nebodovala.

Kategorie U13:
Matyáš Douša ve skupině do 46 kg a Ondřej Procházka ve skupině do 30 kg vybojovali oba 1. místa a získali maximum bodů z tohoto kola do Ranking listu. Štěpán Görög po jednom vítězství a dvou prohrách skončil na 5. místě. Eliška Šubrová a Maruška Abertová neměly ve své skupině do 36 kg žádné další soupeřky a podělily se o 1. a 2. místo.

KategorieU15:
Matěj Kopecký i Lukáš Král startovali oba o jednu hmotnostní kategorii výše. Ve skupině do 42 kg vybojoval Matěj 1. místo a ve skupině do 55kg vybojoval Lukáš 2. místo. Bohouš Zákoucký měl pouze jednoho soupeře, kterého ve dvojzápase dvakrát porazil. Měně úspěšní byli Ladislav Abert a Erik Wertheimer, oba skončili bez bodového zisku.
Ve sboru rozhodčích nás reprezentovali Martin Procházka a Adam Kopecký.