Judisté TJ Auto Škoda Mladá Boleslav prožili aktivní sportovní víkend.

image příspěvek

Sobota 12.10.2019:

kombinovaná výprava mladých závodníků a závodnic TJ AutoŠkoda v kategoriích U9,  U13 a U15 vyjela na turnaj do Kralup. Kategorie U9: 

Adam Ouřada vyhrál všechny  své zápasy před časovým limitem a suverénně vybojoval 1. místo. Karolína Roučková měla ve své skupině dva kluky, přesto dokázala jednoho porazit a vybojovala 3. místo. Jirka Horák taky zaznamenal jedno vítězství a vybojoval 3. místo. Jakub Bednář , Vojtěch Černý a Marek Saska  zůstali tentokrát v poli poražených.

kategorie U13: ve své chlapecké části byla bodovanou uzavřenou  soutěží o postup na Přebor České republiky. Matyáš Douša vybojoval 1. místo a získal plný počet bodů, když předvedl vyspělou techniku a všechny zápasy vyhrál před časovým limitem. Martin Vodička měl vítězný vstup do soutěže, ale pak se mu přestalo dařit a skončil na sedmém místě. Eliška Šubrová a Maruška Abertová skončily sice v poli poražených, ale získaly další cenné zkušenosti. kategorie U15: Ladislav Abert, Erik Wertheimer a Dagmar Kordová zaplatili nováčkovskou daň a skončili rovněž  v poli poražených. Jan Bauer po treningovém výpadku hledá bývalou formou a 7. místo v desetičlenném poli nelze považovat za úspěch. Neděle 22.9.2019: kategorie U11:

Johana Perlíková vyhrála s přehledem všechny své zápasy a vybojovala  1. místo. 

Laura Pošmurná měla trochu smůlu a kvůli horšímu skore v tabulce obsadila 2. místo Jan Vodička vybojoval 5. místo ve dvanáctičlenné skupině a zdá se, že se začíná prosazovat i v konkurenci zkušených závodníků Kateřina Ondrášková se tentokrát neprosadila

Tým AŠ 12. 10. 2019

Tým AŠ 13. 10. 2019

Laura Pošmurná

Matyáš Douša

Jahana Perlíková

Kralupy