Články

3 zlaté z mezi-oddílových randori v Neratovicích

image příspěvek

V sobotu 16. 2. 2019 vyrazila početná skupina 19 mladoboleslavských začínajících judistů (věkové kategorie U9 a U11) sbírat své první závodní zkušenosti do Neratovic, kde se potkalo celkem 144 bojovníků. A jak se dařilo mladoboleslavským judistům...

 

Číst více

3 zlata z Benešova

image příspěvek

V sobotu 16. 2. 2019 se konal 26. ročník Memoriálu Antonína Tichého v Benešově. Špičkově připraveného turnaje se zúřastnílo 500 borců a soutěžilo se na 4 tatami. Z 8 mladoboleslavských borců se nejlépe dařilo Adamovi Ouřadovi, Matěji Kopeckému a Ondrovi Binarovi, ale byly i další medaile....

Číst více

Bronz ze světové série kadetů ve Španělsku v podání Adama Kopeckého

image příspěvek

Boleslavský judista Adam Kopecký si bude tento den 17.2.2019 pamatovat hodně dlouho, podal jeden z nejlepších výkonů své judistické kariéry. Na světovém okruhu je to pro Adama druhý turnaj ve vyšší váhové kategorii do -73kg a jak bojoval...

Číst více

Extra tréninková porce

image příspěvek

Judo oddíl Mělník pořádl ve čtvrtek 14. 2. 2019 otevřený randori trénik pro kategorie U13 a U18. Mladoboleslavští judisté se zúčastnili a měli to jako přípravu na víkendové závody v Benešově. Držíme palce a věříme, že se extra tréninková porce podepíše na výsledcích.

Číst více

Zlato a bronz z Velké ceny Litoměřic

image příspěvek

v sobotu 9. 2. 2019 jeli čtyři starší žáci, kategorie U15, bojovat do Litoměřic. Nejlépe se dařilo Matějovi Kopeckému, který vyhrál všechna svá utkání a získal zlatou medaili. Matěj to neměl jednoduché, nastoupili proti němu medilisté z PČR. Lukáš Král po delší zdravotní pauze nezačal turnaj nejlépe,když v úvodním zápase prohrál, ale zbylé zápasy již nepustil a vybojoval bronz. Ondřej Binar musel nastoupit o váhovou kategorii výše a podařilo se mu vybojovat 5. místo. Jan Bauer také vybojoval nepopulární 5. místo.

Číst více

Adam Kopecký bojoval v Itálii

image příspěvek

Adam Kopecký odletěl společně s dorosteneckým reprezentačním družstvem na Eropean Cadet Cup do italské Follonici. Turnaj byl výborně obsazen a všichni se snažili vybojovat co nejvíce bodů do světového ranking listu pro start na mistrovství Evropy a světa. Na úvod turnaje přidělil los Adamovi Slovince Marceta, kterého Adam hladce porazil. Následoval zápas se zkušeným Italem Centracchio, který byl již 5. na MS a 3. na ME. Tento zápas Adam v poslední minutě prohrál a soupeř ho do dalších bojů již nevytáhl. Příští týden budeme držet palce na turnaji ve španělské Fuengirole. Adam v bílem kimonu. 

Číst více

Stříbro a bronz z Polabské ligy

image příspěvek

Ve Velimi proběhlo v sobotu 9.2.2019  první kolo 32. ročníku Polabské ligy žactva ve věkových kategoriích U11 a U13. Soutěž byla pořádána Tělocvičnou jednotou Sokol Velim jako Memoriál Karla Strnada. A jak se dařilo čtyřem naším borcům. Matyáš Douša se probojoval až do finále a vybojoval 2. místo. Jakub Černý se probojoval v hmotnostní kategorii do 34 kg do semiifnále a vybojoval 3. místo. Štěpán Görög zaznamenal ve své skupině v hmotnostní kategorii do 46 kg  dvě vítězství, ale nepostoupil do závěrečných bojů horším score.Hynek Švec dokázal srovnat krok se zkušenějšími soupeři až ve třetím zápase a z rozřazovací skupiny nepostoupil do dalších bojů. Ve sboru rozhodčích náš oddíl zastupoval Martin Procházka.

Číst více

Boleslavští judisté v dorostenecké lize

image příspěvek

Tři judisté se v sobotu poprali v nejvyšší dorostenecké soutěži. Martin Procházka bojoval za tým Liberce v Praze na Folimance, kterému dvěma vítězstvími pomohl k celkovému vítězství ve skupině. Adam Kopecký a Václav Vaněk bojovali za čáslavský tým v SAREZA aréně v Ostravě. Adam vyhrál všechny své zápasy před časovým limitem a Václav přispěl dvěma body, byl to jeho první start soutěži, zatím co Adam je již ostřílený borec. Bohužel Čáslav skončila po prvním kole na šestém místě.

Číst více


Aktuálně

Tréninky

Kdo Pondělí / Středa
Přípravka 1 16 - 17:30
Pokročilí 3 18 - 19:30
   
Kdo Úterý / Čtvrtek
Začátečníci 2 16 - 17:30
Pokročilí 2 17:30 - 19

 

Členské příspěvky

Platí se v září na školní rok 4000,- , jednotlivci, 6000,- , sourozenci

1. Platba odd. příspěvků, dvě možnosti
a)  osobně na sekretariátu TJ Auto Škoda, vestibul Městské sportovní haly, naproti 
      Kauflandu, U stadionu 1322, pracovní doba UT a ČT 9.30 - 12, 13 - 15.30
b) převodem na účet : č.1336363002/5500, VS - 5, v informaci pro příjemce uvést    
     (jméno plátce / dítě které chodí na judo, nikoliv rodič)

POZOR nový účet od 1. 3. 2019

Poplatky za zkoušky

Žádost (ústně) se podává vlastnímu trenérovi.

Trenér se dohodne se zkušebním komisařem.

Posuzuje se splnění podmínek interního zkušebního řádu.

Po vykonání zkoušky se hradí poplatek na účet oddílu.

6. - 3. KYU 150,- Kč

2. - 1. KYU 300,- Kč

Oddíl zajistí a zaplatí zápis do Centrální evidence ČSJu.

Zbytek penět je použit na povinná školení zkušebních komisařů a trenérů.

Zkoušky na mistrovské stupně (DAN) se řídí ekonomickými směrnicemi ČSJu.

Regionální výběr žactva 2020

Kritéria ČSJu pro RVŽ

  1. umístění do 7.místa na PČR
  2. výsledky motorických testů U15 pod 2,2
  3. doporučení trenéra RVŽ

Soustředění juda 2020: vice zde

TS RVŽ Čechy Teplice: 13.-15.3.
VT RVŽ Teplice: 19.-23.7.
VT RVŽ Hranice: 9.-14.8.
VT RVŽ Brno: 14.-15.9.
TS RVŽ Čechy Plzeň 11.-13.12.

Soutěžní příprava

juda 2020 KSJu – Středočeský kraj

Kde nakoupit KIMONO?

Kimono není jen sportovní dres. Kimono dává dětem pocit výjimečnosti a probouzí v nich bojovníka. Úkolem trenéra je pak všechny pocity formovat správným směrem. Ikona mladoboleslavského JUDO Adam Kopecký je ambasador značky Ippon Gear a i vaše děti mají možnost trénovat a závodit v těchto kimonech. Nabídku si můžete prohlédnout zde Na nákup lze uplatnit klubovou slevu. Po vybrání kimona, kalhot a pásku, případně doplňků pošlete odkazy a doručovací adresu na stanekmi@gmail.com 

Např.
Kimono velikost 100 https://www.sportecas.cz/ippon-gear-beginner-kimono-judo-detske/
Pan Petr Novák
U stadion 957
Mladá Boleslav 293 01

Já za vás provedu objednávku se slevou. Zašlete mi váš telefon. Můžeme se domluvit na způsoby doručení , Česká pošta, Uloženka, a způsobu platby, dobírka, převodem.

Letní soustředění 2020

Více informací zde